Kateřina Votavová Super.cz

Česká modelka na svatbě může zapomenout na vysoké podpatky: Nechce, aby snoubenec dopadl jako Neckář v Šíleně smutné princezně

Modelka Kateřina Votavová se už pečlivě připravuje na svatbu. Podnikatele Jiřího Wohlmanna si bude brát v červnu na Hluboké. Přípravy jsou v plném proudu, a dokonce už i ví, jak vyřeší výškový rozdíl.

Její partner je totiž nepatrně nižší, a když si Kateřina vezme podpatky, výškový rozdíl je znát. "Přítel nemá problém s mojí výškou. I když si vezmu podpatky, je úplně v pohodě. Na svatbu jsme to ale trošku řešili. Abychom byli jak z Šíleně smutné princezny, kdy Neckářovi na hlavu musí dát korunu, to by bylo špatný," řekla Super.cz s úsměvem Votavová.

Vysoké jehly tak na svatbě mít nebude. "Myslím, že nám to vyjde tak na třícentimetrový podpateček. Přítel bude mít lakovky, kde bude mít malý podpatek, jak se dříve nosilo. Abychom byli alespoň stejní. A myslím, že to bude úplně v pohodě," dodala Votavová na křtu kalendáře, který nafotili vítězky soutěže Miss Hasička a Hasič roku. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků