Jason Momoa ochranku nepotřebuje.

Jason Momoa ochranku nepotřebuje. Profimedia.cz

K čemu ochranka? Bodyguardi vypadají po boku urostlého herce dost komicky

Se statným hercem jménem Jason Momoa by se asi do sváru dobrovolně pustil málokdo. Slavný hromotluk by se zajisté ubránil sám, ale cestou na natáčení jej doprovázela ostraha, která příliš respektu nevzbuzovala.

Představitel khala Droga ze Hry o trůny dostal pozvánku na natáčení talk show Jimmyho Kimmela. Herec, jehož výška dosahuje 193 centimetrů, byl na ulici nepřehlédnutelný. Před dotěrnými fanoušky jej měli ochránit muži, kteří mu dosahovali sotva po ramena. Jason ale na jejich případnou pomoc rozhodně nespoléhal.

Svalovec, který v remaku Barbara Conana nahradil Arnolda Schwarzeneggera, přišel do televize propagovat svůj nový seriál Frontier. Herec v něm ztvárňuje dobrodruha, putujícího na konci 18. století Severní Amerikou a prokazujícího svou zdatnost, a na žádost moderátora ve studiu předvedl vrh sekerou. Jason bez problémů trefil terč, přestože si před natáčením v zákulisí dopřál pivo.

Momoa se letos objeví ve filmu Liga spravedlnosti po boku Batmana, Supermana a Wonder Woman. Příští rok se už jako Aquaman dočká samostatné komiksové adaptace. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků