Mischa předvedla opravdu bizarní chování.

Mischa předvedla opravdu bizarní chování. Profimedia.cz

Problémová herečka skončila v psychiatrické léčebně: Polonahá na balkóně kázala o konci světa

Bývalá dětská herecká hvězdička Mischa Barton je opět na dně. Celebrita, proslulá spíše skandály než svými rolemi, byla po bizarním vystoupení na balkóně převezena do léčebny pro pacienty s psychickými poruchami.

Herečka, která na sebe v minulosti upozornila alkoholovými excesy, váhovými výkyvy či sporem s matkou, která ji údajně v dětství měla okrást o její příjmy, byla ve čtvrtek spatřena v opravdu podivném stavu. Na balkóně svého losangeleského apartmánu vyváděla tak, že kolemjdoucí raději z obav, že chce spáchat sebevraždu, přivolali policii.

Mischa na sobě měla jen rozepnutou košili a kravatu. Nahýbala se přes zábradlí a provolávala, že je posedlou čarodějnicí a svět se řítí do zkázy. Herečka naštěstí přijala nabídnutou pomoc a dobrovolně nastoupila na léčbu. K incidentu došlo pouhé dva dny po jejích 31. narozeninách.

Barton se ve světě šoubyznysu prosadila už v dětství, kdy dostala první herecké příležitosti. Jako teenagerka uspěla také v modelingu. Problémová celebrita se herectví věnuje dodnes, ale žádní renomovaní režiséři s ní nechtějí spolupracovat, takže natáčí většinou jen béčkové horory. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků