Miss Hasička 2016 Alica Ondrášová v kalendáři

Miss Hasička 2016 Alica Ondrášová v kalendáři Foto: Jan Tůma

Nejžhavější kalendář letošního roku: Tyhle zatraceně sexy fotky budete rozdýchávat ještě dlouho

Nejkrásnější hasičky Česka a Slovenska, Hasič roku a nejsympatičtější hasič roku 2016 nafotili pořádně sexy kalendář pro letošní rok. Krásky před objektivem fotografa Jana Tůmy odhodily svršky a pózovaly v sexy spodním prádle. Navíc v přítomnosti sexy hasičů. A těm stylista moc svršků také nenechal.

Pro všechny to bylo první pořádně odvážné focení v životě, zkušenosti s modelingem měla jen vítězka soutěže Miss Hasička. "Bylo to hodně odvážné focení, to ano. Sama jsem hodně stydlivá, tak to zpočátku nebylo lehké. Ale při focení byla hrozně fajn atmosféra, z fotek jsem nadšená. Víc bych se ale určitě nesvlékla," prozradila Miss Hasička 2016, Slovenka Alica Ondrášová.

Alica měří 177 centimetrů a pyšní se mírami 85-62-92, jako modelka už má pár úspěchů za sebou. "Modelingu se věnuji několik let, pracovala jsem i v zahraničí, tři měsíce jsem jako modelka byla v Indii," dodala Alica.

Zato první modelingová zkušenost to byla pro Hasiče roku 2017 Jakuba Mičunka. "Je to velká novinka. Bylo to hodně těžké, nejsem na to zvyklý. Ale s holkami se fotilo skvěle," prozradil Jakub, který je profesionálním hasičem. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků