Máte správnou podprsenku? Iva Kubelková vám poradí, jak to poznat!

Věděla jste, že až 80 % českých žen nosí špatnou velikost podprsenky? A špatná podprsenka nejen deformuje prsa, ale navíc může způsobit i nepříjemné zdravotní komplikace… Řekněte dost! Je přeci úplně jedno, jestli máte áčka nebo efka, správná podprsenka s vaším dekoltem nadělá divy. Zjistěte, jestli nosíte správnou velikost a nechte si poradit, jak tu správnou velikost poznat. Poradí vám ambasadorka Astratex.cz Iva Kubelková!
Iva Kubelková: Vaše průvodkyně světem spodního prádla

Iva Kubelková: Vaše průvodkyně světem spodního prádla

Kdy se stala Iva Kubelková expertkou na spodní prádlo? Přece když se stala členkou týmu Astratex.cz! Iva a Astratex se setkali při společné práci na soutěži Česká Miss, padli si do oka a bylo to. „V Astratexu jsou totiž samí odborníci na spodní prádlo a naše spolupráce mne tak posunula k jeho ještě lepšímu výběru. V praxi jsem si vyzkoušela, co Astratex vytváří a zkoumá. Teď se nemůžu dočkat, až budu moct tyto poznatky předávat dál.“

Více
nyní na Astratex.cz
Iva radí: Nebojte se velikostí!

Iva radí: Nebojte se velikostí!

Nejčastější chybou při výběru spodního prádla je příliš velký obvod a malý košíček. „Zjistila jsem, že o něco menší obvod mi lépe sedne. Dříve jsem se obávala číslování velikostí podprsenek. Měla jsem za to, že 70/ F mi přece nemůže nikdy sedět, nemám tak velká prsa. Pak jsem ale přišla na to, že velikost košíčků u 70/F odpovídá 75/E a 80/D. Velikost košíčku se totiž mění s velikostí obvodu! Uvidíte, jak se v té správné podprsence budete cítit skvěle. Ten rozdíl pocítíte na vlastní kůži,“ říká Iva. Zjistěte konečně, jakou máte velikost!

Koupit
nyní na Astratex.cz
Odstávající košíček či zaříznutá ramínka? Už nikdy víc!

Odstávající košíček či zaříznutá ramínka? Už nikdy víc!

Když zvednete ramena, tak se vaše ňadra propadnou a košíček vám odstává? Nebo vám okraj košíčku rozdělí prso na dvě části? Tak jako tak to není správně. Košíček by měl být zcela vyplněn vaším ňadrem, ale nikdy by z něj nemělo „přetékat“. Dalším nešvarem jsou zařezávající se ramínka. Většina žen je přesvědčena, že to je daň za velká ňadra. Ale přitom samotný obvod poskytuje i velkým ňadrům dostatečnou oporu. Když ale žena oblékne podprsenku s příliš velkým obvodem, veškerá opora padne na ramínka. A ta se nepříjemně zaříznou. A přitom jen stačí zvolit správnou velikost!

Koupit
nyní na Astratex.cz
Jak zjistit správnou velikost i střih podprsenky?

Jak zjistit správnou velikost i střih podprsenky?

Podprsenka vám nesedí správně? Pak je třeba zjistit správnou velikost a zkusit nový střih podprsenky. Vyzkoušejte Rádce pro od Astratex.cz a zjistěte, jaká podprsenka je pro vás ta pravá. Tato kalkulačka byla vytvořena na základu měření tisíců zákaznic přímo na pražské prodejně Astratexu. Díky této aplikaci nosí 94 % uživatelek správnou velikost podprsenky. Zkuste to také!

Koupit
nyní na Astratex.cz

Časová osa článků