Karel Gott

Karel Gott Michaela Feuereislová

Lístky dražší, než na Madonnu! Na koncerty Karla Gotta se chudý plebs nedostane

Má ho rád snad celý národ, většina fanoušků ale nemá žádnou šanci dostat se na koncerty, které po vyléčení z rakoviny zatím uspořádal. Šušká se totiž, že lupeny na vystoupení Karla Gotta (✝80) v Malostranské besedě se dají sehnat jen těžko, a když už, šťastlivec za ně vyplázne pět tisíc za kus!

Jen o pár stovek dražší tak zůstávají ty nejlepší lístky na Madonnu, v roce 2015 se ale fandové mohli za obří částku podívat na světovou megastar opravdu z exkluzivních míst.

Malostranská beseda pojme 115 sedících diváků. Výdělek z jednoho koncertu (už se jich konalo několik) je tak přes půl miliónu korun. Jedná se však o koncerty pro uzavřenou společnost, nikdo neznámý se na ně nedostane.

Aby si snad lidé nemysleli, že slavný Karel bude teď už navždy zpívat jen pracháčům, slíbil svým obdivovatelům, že i jim dá příležitost brzy si ho poslechnout.

„Tento cyklus v Malostranské besedě hodlám zakončit v podobném formátu, ale ve větším prostředí. A tam bych umožnil těm, kteří se do malého prostředí nedostali, vidět mě při práci,“ řekl TopStaru Gott.

Kde a kdy k vystoupení dojde, se zatím neví, Mistr ale slibuje, že to bude v první polovině roku 2017. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků