Sara Sampaio

Sara Sampaio Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Modelka známá z billboardů na spodní prádlo je bez push-up efektu úplně plochá

22. ledna 2017 21:33

Pětadvacetiletá portugalská krasavice Sara Sampaio je dalším důkazem, že modelky spodního prádla dnes rozhodně nemusejí mít co dát do podprsenky...

Doménou okouzlující brunetky, kterou pro modeling objevili už v patnácti letech, jsou skutečně kampaně na plavky a spodní prádlo. Znát ji můžete nejen z katalogů a přehlídek Victoria’s Secret, ale v našich končinách především na spodní prádlo a punčochové zboží konkurenční značky Calzedonia. V roce 2014 se zároveň objevila v plavkovém vydání Sports Illustrated, kde jako první Portugalka vyhrála titul Rookie of the Year.

Sampaio už si pochopitelně připsala mezi své úspěchy i obálky časopisů Vogue, Marie Claire, Glamour, L'Officiel, Elle, Harper's Bazaar, GQ nebo Maxim a pracovala pro značky Blumarine, Armani, Jean Paul Gaultier, Balmain, Mugler, Miu Miu, Tommy Hilfiger, Marc Jacobs, Alberta Ferreti, Moschino, Dolce & Gabbana, Missoni a další.

Sara tak dosáhla prakticky všech met, kterých v modelingu dosáhnout lze a je právem považovaná za nejúspěšnější portugalskou modelku posledních let. Svého věhlasu docílila přitom i s téměř nulovým hrudníkem, což prozradily květinové jednodílné plavky bez jakýchkoli ‚zlepšováků‘ během její nedávné dovolené v Mexiku. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků