Zpověď. Kila navíc a prořídlé vlasy mě doslova ničily!

Žena nemusí vždy vypadat jako super modelka, aby se cítila dobře. Věčné maskování faldíků a hledání způsobů, jak dodat objem řídkým vlasům, však dokáže i sebevědomou ženu srazit k zemi. Vím o tom své. Můj boj s nadváhou vyústil v celoživotní válku. Vlastní zevnějšek jsem vnímala jako nepřítele a každý pohled do zrcadla byl neskutečně ponižující. Dnes je však vše jinak!
Našla jsem svou vlastní cestu. Zpátky už jsem nechtěla!

Našla jsem svou vlastní cestu. Zpátky už jsem nechtěla!

Nebudu vám vykládat, jak jsem „náhodou“ narazila na článek na internetu, ani o tom, jak mi nějaká fiktivní dobrá kamarádka poradila to nejlepší... Nedávno jsem se pustila do další ze strategií typu pokus-omyl. Zkusila jsem pravidelné stravování kombinovat s užíváním doplňku stravy Slimax Forte a už po týdnu se mi při pohledu na váhu protočily panenky. Tři kila byla v pytli! A to pokračovalo dál. Po jediném měsíci jsem zase na váze svých studentských let! Slimax Forte nyní v akci s dopravou zdarma (platí do 31.1.2017)!

Koupit v akci
nyní na Slimax.cz
Kouzlo pocitu sytosti

Kouzlo pocitu sytosti

Pocit plného žaludku hraje důležitou roli na vaší cestě k hubnutí. Nikdo neuléhá do postele rád s kručením v břiše. Známe jeden trik: zkuste přidat do svého jídelníčku složku, která umožní jíst malé porce, zasytí a navíc ještě sníží kalorický příjem z jídla díky vázání tuků a cukrů. Pokud budete přijímat méně kalorií, kila půjdou dolů. To dává smysl, nemyslíte? Slimax Forte díky obsaženému glukomannanu a opuncii vše zajistí. Slimax Forte nyní v akci s dopravou zdarma (platí do 31.1.2017)!

Koupit v akci
nyní na Slimax.cz
Vlasy, nebo slepená přehazovačka?

Vlasy, nebo slepená přehazovačka?

Studentskou váhu už jsem měla v kapse, zato moje vlasy doslova volaly po generální změně. Bez laku a tupírování jsem nevycházela ani s košem. Když mi jedny tabletky pomohly, zkusila jsem to ještě jednou. Cíl byl jasný, zachránit své vlasy. Vsadila jsem na Reneval Neo, který už pomohl mnoha lidem k hustější kštici. Tento doplněk stravy totiž obsahuje potřebné množství aminokyselin, minerálů, vitamínů, nenasycených kyselin, pivovarských kvasnic a zlatého prosa, které mé zničené vlasy tolik potřebovaly! Renevalu vděčím za to, že dnes nemám oči pro pláč a na hlavě paruku. Vlasy mi postupně přestaly padat, byly pevnější a navíc v nich byl opět život. Reneval Neo nyní v akci 1+1 zdarma!

Koupit v akci
nyní na RenevalNeo.cz
Nyní lednová akce 1+1 zdarma!

Nyní lednová akce 1+1 zdarma!

Při nákupu na renevalneo.cz získáte k zakoupenému produktu druhý produkt zdarma! Sleva je platná do 31. 1. 2017.

Koupit v akci
nyní na RenevalNeo.cz

Časová osa článků