Melanie Sykes

Melanie Sykes Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Tahle dvojnásobná mamina se padesátky nebojí: Známá moderátorka se ve 46 letech pyšní postavou, pro kterou by dvacítky vraždily

Moderátorka a bývalá modelka Melanie Sykes patří k vyzrálým dámám, které se i v 46 letech pyšní postavou, kterou by jim mohly závidět i o dvacet let mladší ženy.

Moderátorka, známá z pořadů Today with Des and Mel či Let’s Do Lunch, se proto na sociální síti pravidelně chlubí bezchybnými křivkami v bikinách.

Postavu tato dvojnásobná mamina samozřejmě nemá zadarmo, ač je jasné, že musí mít dobré i genetické dispozice. Angličanka, jež moderuje i v rádiu, pravidelně dře v posilovně a snaží se dodržovat zdravou životosprávu.

Její dietní plán je prý stejný, jako má zpěvák Sam Smith. Spočívá v jednoduchém, ale celkem drastickém principu: žádný cukr, žádné sacharidy, žádný kofein, žádný alkohol.

Ač to Melanii neskutečně sekne, na muže moc štěstí neměla. V roce 2009 se rozvedla s italským hercem Danielem Caltagironem a nevyšlo jí ani manželství s obchodníkem Jackem Cockingsem. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků