Blake Lively je čtyři měsíce po porodu.

Blake Lively je čtyři měsíce po porodu. Profimedia.cz

Věřili byste, že je čtyři měsíce po porodu? Krásná herečka vystavila na udílení cen svá dokonalá stehýnka

Udílení People's Choice Awards bylo velkou událostí pro herečku Blake Lively (34). Na ceremoniálu plném hvězd amerického šoubyznysu dokonce obstála i bez svého slavného manžela.

Blake loni v září přivedla na svět druhou dcerku, jíž s Ryanem Reynoldsem (44) dali jméno Ines. Těhotenství výstavní křivky krásné blondýnky neovlivnilo, takže na ceremoniálu v Los Angeles předvedla stejně dokonalou figuru jako v thrilleru Mělčiny, kde ji ohrožoval agresivní žralok.

Film, v němž Lively předvedla sexy postavu v plavkách, jí na galavečeru zajistil cenu pro nejlepší herečku v dramatické roli. Dvojnásobná maminka na jevišti zazářila v šatech, které odhalily její stehna, a v hlasování překvapivě pokořila zkušenější hollywoodské hvězdy Meryl Streep (72), Julii Roberts (53), Emily Blunt (38) i Amy Adams (47).

Slavnostní večer byl nakloněn i Ryanu Reynoldsovi. Ten uspěl jako nejlepší herec napříč všemi žánry a jeho Deadpool byl zvolen nejlepším akčním filmem. Představitel nejdrsnějšího komiksového hrdiny ovšem na ceremoniálu chyběl, takže s sebou Blake vzala svou starší sestru Robyn. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků