Chcete být štíhlejší? Zatočte s tuky jednou provždy!

V dnešní uspěchané době, kdy je stále méně času na popracovní aktivity, lidé hubnout obtížněji. Nepravidelná nezdravá strava, málo pohybu nebo spánku mohou napáchat spoustu škody. Obzvlášť po vánočních svátcích a s novými předsevzetími stoupá potřeba zlepšit svou postavu. Pokud teď přemýšlíte, jak s hubnutím začít, přečtěte si několik rad a tipů o hubnutí i v rizikových partiích.
S pohybem začínejte pomalu. Chůze je ideální

S pohybem začínejte pomalu. Chůze je ideální

Čím pozvolněji se sportem začnete, tím více vás bude bavit a vydržíte u něho delší dobu. Cílem není se sedřít hned ze startu v posilovně. Začněte tím, že nebudete do práce jezdit autem, ale půjdete pěšky. Právě chůze je pro nás nejpřirozenější druh pohybu. Je tedy velice vhodný pro lidi, kteří začínají s hubnutím, protože příliš nezatěžuje pohybový aparát. Jakmile budete mít více síly, můžete do práce jet třeba i na kole. Každý takový pohyb se počítá! Nezapomínejte na pitný režim, který je v rámci hubnutí velmi důležitý. Měli byste vypít denně alespoň 2 litry vody. Vynechejte ze svých stravovacích návyků slazené nápoje, alkohol a nezdravou stravu. Neměli byste však hladovět.

Více informací
nyní na Lipoxal.cz
Stop drastickým dietám! Jezte více vlákniny

Stop drastickým dietám! Jezte více vlákniny

Důležité je, abyste jedli pravidelně a udělali si na jídlo čas. Je vhodné rozprostřít jídla do pěti porcí kvůli potlačení hladu v průběhu dne. V souvislosti s tím byste měli i vhodně kombinovat stravu. Ráno jíst více sacharidů, které vám dodají energii. Večer spíše bílkoviny, protože jsou lépe stravitelné. Pokud i přesto trpíte hlady, řešením je vláknina, která vás více zasytí. V běžné potravě ji najdete např. v ovoci, zelenině, ovesných vločkách nebo v luštěninách. Doporučený minimální denní příjem je 30-35 g, který v běžných složkách stravy nenajdete. Proto je vhodné vlákninu doplňovat v podobě přírodních tablet. A to není všechno! Dále se dozvíte, jak efektivně urychlit proces hubnutí.

Více informací
nyní na Lipoxal.cz
Přírodní pomoc pro rychlé a snazší hubnutí

Přírodní pomoc pro rychlé a snazší hubnutí

Pokud si říkáte, že jste toto všechno už zkoušeli a výsledky se nedostavily tak rychle, jak jste chtěli, využijte k rychlejšímu hubnutí prověřené přírodní produkty s prokazatelnými účinky pro snižování hmotnosti. I výživoví poradci doporučují svým klientům přírodní doplňky stravy, aby podpořili spalování tuků v těle. Jedná se o běžnou praxi. Dejte si však pozor na složení. Když striktní orgány Evropské unie posuzovaly tuto problematiku, schválily v rámci zdravotních tvrzení jedinou látku, která má prokázanou schopnost pomoci snížit hmotnost při dietě. Touto látkou je Konjac glukomannan, vláknina ze zázračné rostliny pěstované hlavně v Japonsku.

Více informací
nyní na Lipoxal.cz
Zázrak jménem Konjac

Zázrak jménem Konjac

Zdrojem velmi ceněné vlákniny z Konjacu je mohutná hlíza s průměrem až 25 cm. Kalorická hodnota získané vlákniny, tzv. glukomannanu, je pro organizmus prakticky nulová. U vláknin je běžné, že vstřebávají vodu, ale glukomannan má tyto účinky extrémně silné. Je totiž schopen nabobtnat až na úctyhodný 200násobek své původní velikosti. Díky tomuto zvětšení vyvolává zřetelný pocit sytosti v žaludku. Gelovitá hmota vytvořená z této vlákniny je schopná obalit částečky potravy, trávicí enzymy pak působí pomaleji, a tím se snižuje množství vstřebaných sacharidů. Glukomannan na sebe váže i tuky a oleje a přirozenou cestou je vynáší z trávicího traktu.

Koupit
nyní na Drmax.cz
Žádejte v lékárnách!

Žádejte v lékárnách!

Dnes je možné produkt s Konjacem koupit i v našich lékárnách. Již tisícům žen, ale i mužům, pomohl svých cílů dosáhnout přípravek Lipoxal Effect. Jedinečnost doplňku stravy Lipoxal Effect spočívá v tom, že výjimečné vlastnosti obsaženého Konjacu jsou vhodně kombinovány s látkami s extrémně příznivými účinky na spalování tuků a dodání energie, jako jsou např. extrakt ze zeleného čaje s obsahem EGCG, guarana, ženšen nebo L-Carnitin. Pomůžou zbavit se i podkožního tuku v problematických partiích. Lipoxal Effect je jasnou volbou pro úspěšné hubnutí. Speciální akční balení 180+60 tbl. s až 20 dny hubnutí zdarma nyní na lékárnách Dr.Max za zvýhodněnou cenu jen 799 Kč.

Koupit
nyní na Drmax.cz

Časová osa článků