Plastika prsou mi přivedla do života sebevědomí, nový vztah a řadu pozitivních lidí

Jmenuji se Bára a ráda bych se s vámi touto cestou podělila o svůj příběh. Komplex malých prsou mne trápil už od puberty, kdy jsem se v porovnání se svými kamarádkami cítila méně vyvinutá. Na sebevědomí mi nepřidávala ani má výška 150 cm. Se svým trápením jsem se svěřovala své mamince, která pro mě měla vždy pochopení. Dlouho jsem uvažovala o plastické operaci prsou, od které jsem si slibovala, že z mého života vyžene chmury. Povedlo se! Nyní bych se s těmi z vás, které mají podobné trápení, podělila o své zkušenosti.
Maminka stála při mně

Maminka stála při mně

Maminka mi doporučila Brandeis Clinic, protože ona i její kamarádka ji navštěvují pravidelně a jsou nadmíru spokojené. Předoperační konzultaci jsem absolvovala u MUDr. Juraje Payera. Spolu s panem doktorem jsme vybrali implantáty, které odpovídají mé postavě a jež jsou zároveň schopny přinést požadovaný výsledek. Bylo rozhodnuto, kulaté implantáty o velikosti 255 ml. Samozřejmě, že jsem se operace malinko bála, to asi každý. I díky anesteziologovi MUDr. Janu Machačovi ale proběhlo vše hladce. Tento pán uspával Václava Havla i členy královského dvora v Saudské Arábii, jen těžko bych si mohla přát někoho kompetentnějšího.

Zjistit více
nyní na http://www.brandeisclinic.cz
Plastická operace změnila můj život v mnoha směrech

Plastická operace změnila můj život v mnoha směrech

S výsledkem plastické operace jsem nadmíru spokojena. Ani nemám pocit, že má prsa jsou „umělá“, ihned jsem je vzala za vlastní. Velikost i vzhled odpovídají tomu, na čem jsme se s MUDr. Payerem dohodli na předoperační konzultaci. Nyní už se v obchodech nemusím smutně dívat na oblečení s velkým výstřihem, při výběru plavek se neomezuji na ty s kosticemi a vycpávkami. Změny si okamžitě všimlo i mé okolí, ve kterém se čím dál více objevují noví pozitivní lidé. Mám i nového přítele a jsem šťastně zamilovaná. Pokud máte podobná trápení, jako jsem mívala já, neváhejte se změnou. Ten pocit štěstí je nenahraditelný! Bára

Prohlédnout
nyní na http://www.brandeisclinic.cz

Časová osa článků