Mazlíček jako dáreček? Důsledky mohou překvapit

18. ledna 2017 7:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Dárek v podobě pejska či kočky do rodiny vždy přináší nejenom radost, ale i nemalou starost. Pokud jste se už rozhodli a dětem domů pořídili dalšího člena rodiny, měli byste se zamyslet nad nemocemi a parazity, kteří jsou přenosní na člověka. Je jich až 90 %. V rodině vše samozřejmě rotuje. Nadváha, časté nemoci, alergie, nulová imunita a energie jsou pak pouze začátky vleklých problémů.
Neřešení přemnožených parazitů zkracuje život

Neřešení přemnožených parazitů zkracuje život

V ČR je denně náhodně diagnostikováno 2-5 případů nakažení člověka škrkavkou psí. Kočky svými parazity nakazí až 80 % obyvatel Německa. Většina lidí pravidelně problém neřeší, protože o něm neví. Některé larvy přežívají v prostoru až 3 roky. V sedačkách, v kobercích, v dekách apod. „Normální člověk nemá ani tušení, kde se nakazil a jak dlouho mu parazité ničí zdraví,“ uvádí lékař Adam Procházka. Časté pokašlávání, odpolední nepřirozená únava, bolesti celého těla, pravidelná nachlazení, kručení v břiše a alergie mohou znamenat larvy v plicích či červy v břiše. Postupná nadváha zdravotní problémy jen zhoršuje.

Více
nyní na Parasic.cz
Hubnutí není v zájmu parazitů

Hubnutí není v zájmu parazitů

Larvy se přenášejí nejen kontaktem s jinými lidmi, s mazlíčky a chovnými zvířaty, ale jsou také na kořenové zelenině atd. Vždy ovlivňují naši psychiku. Nevůle, nechuť k čemukoliv, apatie. Parazité chtějí v klidu přežívat a prospívat. Nutí člověka přijímat vyšší dávky stravy a především nic nedělat. Natož sportovat. Za pět let máme o 15 kilo navíc, pokašlávání a nachlazení bereme jako běžnou věc a příčinu alergií už neřešíme vůbec. Hubnutí není možné. Nejjednodušší je připsat všechno běžným nemocem a opět vzít antibiotika. Vyhraná týdenní bitva jen prodlužuje roky trvající válku. Redukce parazitů přináší úlevu. Bez toho nemá detoxikace či očista těla žádný smysl.

Více
nyní na Parasic.cz
Podle výzkumů trpí 4 lidé z pěti. Neví o tom. Bohužel

Podle výzkumů trpí 4 lidé z pěti. Neví o tom. Bohužel

Je pravda, že lidé vyhledávají vlastní odčervení čím dál častěji a preventivně. Většinou dohromady se svými mazlíčky. Ti jsou zdaleka nejčastější přenašeči. Stačí však chodit po návštěvách. Co s tím? Půst, odvary a silná koření. Odčervení mělo vždy zásadní smysl. 2000 let. V lékárnách dnes nově najdeme volně prodejnou přírodní směs extraktů Parasic ®, která parazity významně redukuje a podstatně zvyšuje naši obranyschopnost na půl roku. Kromě huminových kyselin a ořešáku využívá extrakt kurkumin, jehož struktura je velmi podobná léku pentamidin. Ten se proti parazitům používá od války. V součinnosti s extraktem z černuchy seté tak Parasic působí nebývale účinně širokospektrálně a šetrně.

Více
nyní na Parasic.cz
Kdo nic nevyzkouší, žádnou změnu nepocítí

Kdo nic nevyzkouší, žádnou změnu nepocítí

Parasic najdete v lékárnách za 790 Kč. Dnes ho však jde získat na stránkách výrobce za zaváděcí, téměř poloviční cenu (platí u objednávky 2 kusů a pouze do vyprodání šarže klinické studie). Působí proti externím agentům (biologicky činným působkům). Celkově také pomáhá udržovat zdravá játra především kontrolou zánětlivých reakcí v těle. Selen dále pomáhá imunitnímu systému. Na celkovou detoxikaci a odčervení je teď nejlepší čas. Zároveň doporučujeme vyprání polštářů nad 60°C. Zabijete přibližně 50000 roztočů. Skoncujte s vleklou únavou, nulovou náladou a bolestmi. Nepropásněte zaváděcí akci.

Využít akci
nyní na Parasic.cz

Časová osa článků