Smart Bra: High-Tech podprsenka, která změní váš pohled na spodní prádlo

Pokud si myslíte, že nepohodlí, škrcení, otlaky a pocení k podprsenkám zkrátka patří, tak to jste úplně vedle! Revoluční podprsenka Smart Bra se sama přizpůsobí vašim prsům, splyne s křivkami vašeho těla a zabrání nadměrnému pocení. Seznamte se!
Smart Bra = Chytrá krása

Smart Bra = Chytrá krása

Konečně je tu podprsenka, která rozumí vašim prsům. Košíček podprsenky Smart Bra je tvořen jemnou vrstvou sametové paměťové pěny, která se absolutně přizpůsobí prsům. Jemně obejme vaše křivky, dodá ňadrům jedinečně kulatý tvar a naprostou oporu. Stane se tak vaší nepostradatelnou vymožeností – každou hodinu dne, 7 dní v týdnu. A kromě toho je ještě neuvěřitelně lehká! Vyzkoušejte sama!

Více informací
nyní na Astratex.cz
Zdůrazní vaše přednosti

Zdůrazní vaše přednosti

Máte spíše oblá prsa, nebo do špičky? Plná, nebo měkká? Asymetrická? Na jejich tvaru nezáleží, Smart Bra se přizpůsobí všem typům ňader! Paměťová vycpávka vyrovná všechny případné nedokonalosti. Vaše prsa budou vždy na pohled plná, kulatá a v naprostém pohodlí. A co více? Pořídíte ji od velikosti 70/A do 85/B. Dopřejte si neodolatelný dekolt i vy!

Koupit
nyní na Astratex.cz
Jak to funguje?

Jak to funguje?

Košíček je totiž složen ze tří unikátních dílů. Vnější část je pevně vyztužená, dodá prsům zaoblený tvar a vyrýsuje dekolt. Střed košíčků tvoří speciální High-Tech paměťová pěna, která se tvaruje podle tělesné teploty a zachová naprostou prodyšnost košíčku. Vnitřní část je z jemného materiálu, ten splyne s vaším tělem a vytvoří tak efekt druhé pokožky. Už nemusíte dávat přednost kráse, nebo pohodlí. Chytrá podprsenka Smart Bra vytvoří dokonalý dekolt a zachová váš komfort!

Koupit
nyní na Astratex.cz

Časová osa článků