Kristin Cavallari na jachtě Blue Guru v Mexiku

Kristin Cavallari na jachtě Blue Guru v Mexiku Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Klobouk dolů: Tenhle zadeček patří televizní hvězdě se třemi malými dětmi

Parádní párty s přáteli a manželem na jachtě v Mexiku si o uplynulém víkendu užila půvabná americká herečka, módní návrhářka a tvář známá z televizních pořadů Kristin Cavallari. Třicetiletá blondýnka s německými a italskými kořeny a její muž Jay Cutler s partou známých brázdili pobřeží Puerto Vallarta a soudě podle paparazzi fotografií si všichni slušně rozjetou akci náramně užívali.

Zatímco dámy rozpohybovaly těla na hlasitě hrající hudbu, pánové se snažili bavit něžnější pohlaví skoky do vody, které si Kristin pohotově zaznamenávala na mobilní telefon.

Cavallari se proslavila v roce 2004 díky reality show Laguna Beach: The Real Orange County. Po jejím přestěhování do Los Angeles o dva roky později získala spíš menší role v několika seriálech. S třiatřicetiletým hráčem amerického fotbalu za tým Chicago Bears začala randit koncem roku 2010 a už v dubnu následujícího roku došlo na zásnuby, které o tři měsíce později zrušili, aby se ještě koncem téhož roku opět dali dohromady. Na svatbu nakonec došlo v červnu 2013, kdy už byli rodiči malého Camdena (4), ke kterému brzy přibyli ještě další dva bráškové Jaxon (2) a dnes roční Saylor. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků