Hana i Michaela se věnují herectví.

Hana i Michaela se věnují herectví. Foto: Super.cz/Michaela Feuereislová/archiv FTV Prima

Tady byste rodinnou vazbu netipovali: Takhle to bude v televizi slušet blonďaté sestře Hany Holišové

Vítězka show Tvoje tvář má známý hlas není ve své rodině jedinou herečkou. Stejné profesi se věnuje i její mladší sestra Michaela Horká (30), která dostala příležitost v pořadu Soudní síň.

Hanu Holišovou (41) spousta diváků zaznamenala až díky převtělovací show, ale tehdy už za sebou měla například roli v seriálu Velmi křehké vztahy, kde se provdala za Daniela Bambase. Také Michaela se už v minulosti objevila v primáckém seriálu, když tvořila pár s Lukášem Hejlíkem (41) v Ošklivce Katce.

Blondýnka, již by jako sestru tmavovlasé Hanky tipoval málokdo, se nyní opět objeví na televizní obrazovce. Michaela, která v muzikálu Mata Hari alternovala Kateřinu Brožovou (53) a Yvettu Blanarovičovou (57), získala roli advokátky v Soudní síni na Primě.

„Musím přiznat, že mě tato profese nejvíce zajímá z hereckého hlediska. Bavilo mě hrát advokáta. Ale je také pravda, že více rozumět zákonu jako takovému a být zkrátka právně více znalá se hodí do života za každých okolností. Pro začátek mám doma alespoň Ústavu ČR,“ řekla herečka, která si z natáčení odnesla nové poznatky. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků