Iveta se vrhla do adrenalinové reality show.

Iveta se vrhla do adrenalinové reality show. Foto: Super.cz/Archiv TV Nova/Lukáš Hrdý

Čekali jste v reality show z pustého ostrova sexy kočičky v bikinách? Těšte se na neohroženou maminu (46) z trafiky

Adrenalinová reality show Robinsonův ostrov vzbuzovala očekávání vypracovaných pánských i dámských těl. Těch se sice diváci v jisté míře dočkají, ale chybět nebude ani soutěžící parametrů krev a mlíko, která do soutěže vnese lidovou bodrost.

Až v pondělí na Nově odstartuje reality show, která se natáčela v prostředí exotických Filipín, jedna účastnice bude nepřehlédnutelná. Na dno fyzických i duševních sil si sáhne i paní Iveta z Boreče u Lovosic. Šestačtyřicetiletá trafikantka je sice starší než její kolegyně, ale v Robinsonově ostrově nebude za žádnou outsiderku. Iveta se sice nemůže pochlubit vypracovanou postavou, ale má za sebou bohaté životní zkušenosti včetně pobytu na několika táborech, které jí mohou být k dobru.

Neohrožená mamina tří synů, z nichž každý má otce jiné národnosti, je dle svých slov velká srandistka, takže na opuštěném ostrově bude o zábavu postaráno. Při fyzicky náročných disciplínách nejspíš Iveta svému týmu příliš nepomůže, ale v reality show může zúročit svůj kuchařský um. K jejím koníčkům patří zahrádka a domácí práce, což se může v soutěži hodit. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků