Jaromír Jágr s přítelkyní Veronikou

Jaromír Jágr s přítelkyní Veronikou Michaela Feuereislová

Jágr se svou Veronikou se vysmívají nové České Miss. Prý se na ostudu, kterou majitelé předvádějí, nedá koukat

Vypadá to tak, že ač se noví majitelé České Miss Eva Čerešňáková a její „šamstr“ Martin Ditmar snaží zlepšit jméno soutěže, jak chtějí, vyváznou jen s kritikou. Teď tihle dva pracovní i životní partneři vymysleli „geniální“ věc, když cestou na casting účastnice musely pózovat v pražském metru jen v plavkách. A jejich pohledy plné studu mluvily za vše. Organizátorům se teď vysmál i samotný Jaromír Jágr (49). Hlasujte v anketě na konci článku!

Video z přepravy holčiček, které aspirují na titul nové nejkrásnější české ženy, sdílel na svém profilu na sociální síti Libor Bouček (40) s tím, že neví, co si o tomhle kroku organizátorů myslet.

Většina jeho přátel psala slova o lacinosti, směšnosti a trapnosti s tím, že pokud majitelé slibovali vrátit soutěži prestiž, dělají prý vše pro to, aby dosáhli opaku. Podle jednoho z komentujících to připomínalo promo na noční klub.

Vyjádřila se ale i Jágrova holka. „Nedalo mi to a otevřela jsem to, vydrželi jsme se dívat 31 vteřin,“ napsala Veronika Kopřivová (30) a přidala vysmátého smajlíka plus toho, který naznačuje, že je člověku stydno.

Ta dlí s Jaromírem na Floridě, a když zrovna nemá hokejista zápasy, tráví spolu většinu času. Aspoň se ale u videa pobavili. Nová Česká Miss každopádně evidentně nemůže počítat s tím, že by nějak mohla Jardu zlanařit ke spolupráci… 

Co si myslíte o krocích nových majitelů České Miss?

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků