Seriál Přístav přivítá nové postavy...

Seriál Přístav přivítá nové postavy... Foto: Super.cz/archiv FTV Prima

Slovenská zrzečka, svalnatý Plyšák z Big Brothera i Bočanová: Tyhle nové tváře uvidíte v seriálu s Kairou Hrachovcovou

Seriál Přístav se po krátké pauze vrací na televizní obrazovky. Diváci se mohou těšit na nové postavy, které doplní oblíbenou dvojici Kairu Hrachovcovou (47) a Petra Čtvrtníčka (52).

A jedná se o opravdu pestrou skupinku herců i neherců. Místního vazbiče si v seriálu zahraje svalnatý Karel Plyšák Frýd, kterého diváci znají díky reality show Big Brother.

Studentku Kláru ztvární slovenská zrzečka Lenka Vacvalová (32) a do Přístavu vstoupí i Mahulena Bočanová (54) coby žárlivá manželka Pavla Císaře (Pavel Novák).

Překvapení čeká na Petra Čtvrtníčka alias Radima Pátka. V Zátoce se totiž objeví jeho syn v podání Marka Lambory, který svého seriálového otce neviděl několik let.

Další novou postavou je herečka Kateřina Lojdová (bývalá manželka Ondřeje Sokola). Ta do Přístavu vstoupí jako nová přítelkyně Viktora Drtiny (Pavel Kříž).

Protřelou ženu za zenitem Vilmu Bláhovou si zahraje Vanda Károlyi, jež sbalí Míru Šimáčka (Václav Jiráček). Diváci se tak mohou těšit na další vtipné příběhy, které okoření nová a značně různorodá sestava postav. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků