Poradíme vám, jak rychle zhubnout bez jojo efektu

Hubnutí je věčným problémem v každém věku. Existuje spousta doporučení, jakým způsobem hubnout správně, rychle, bez jo-jo efektu a efektivně. Většinu z nich je však pro moderního člověka obtížné dodržovat. Objevte dvě jednoduché rady, jejichž dodržování pro vás nebude žádný problém.
Pravidelná strava je klíčem k úspěchu

Pravidelná strava je klíčem k úspěchu

V každodenním spěchu je velice náročné chystat a sníst pět vyvážených jídel denně. Přitom dodržování pravidelného příjmu potravy je základem při úspěšném hubnutí. Podle výživových specialistů byste měli v každé porci zkonzumovat 200–500 kalorií. Proč si cestu ke štíhlé postavě neusnadnit? Stačí nahradit dvě denní jídla koktejlem Pyrolis Diet Milkshake. Ten neobsahuje lepek a naopak poskytuje vyvážený poměr živin, vitaminů a minerálů pro každého. Běžná cena 850 Kč.

Využít akci
nyní na Fitness24.cz za 595 Kč včetně DPH
Jak hmotnost snížit rychleji?

Jak hmotnost snížit rychleji?

O snížení tělesné hmotnosti usilují nejen ženy, ale i muži, kteří vyhledávají jednoduché a rychlé prostředky k hubnutí podložené vědeckým výzkumem. Jedním z nich je spalovač tuků Pyrolis. Ten obsahuje hned několik látek, které vám pomůžou překonat strasti běžného dne. Obsahuje glukomanan, který prokazatelně snižuje tělesnou hmotnost, a biotin pro podporu metabolických funkcí i přírodní antioxidanty pro zdravější životní styl. V neposlední řadě v něm najdete extrakt z mořské řasy Fucus, která je přírodním zdrojem jódu. Ten přispívá ke zdraví štítné žlázy. Běžná cena 1 020 Kč.

Využít akci
nyní na Fitness24.cz za 799 Kč včetně DPH

Časová osa článků