Martin Dejdar zpívá s duem Jamaha.

To snad není možné: Martin Dejdar natočil klip s duem Jamaha, uvidíte ho i ve vaně s koupací čepicí

Před časem proběhla médii zpráva, že se populární herec Martin Dejdar (56) dal dohromady s hudebním Duem Jamaha, známým také jako Alfons a Marian. Objevily se dokonce i fotky ze společných zkoušek a tajného neveřejného koncertu. To šlo ovšem o křest cédéčka k filmu Muzzikanti.

Nyní však vyšlo najevo, že to tahle poněkud netradiční umělecká sestava myslí vážně a Dejdar s Jamahou vypustili do světa oficiální videoklip k písni Dej mi pusu. Podle informací některých promotérů se chystá v brzké době i společné česko-slovenské turné, které bude, podle prvních ohlasů fanoušků, zcela vyprodané. Ostatně i na zmíněném křtu byl největší zájem právě o pány z Jamahy, kteří jsou velmi populární mj. díky TV Šlágr.

Spolupráci s Martinem Dejdarem si velice chválí především Marian Kotvan z Dua Jamaha. „S Martinem jsme se setkali při natáčení filmu Muzzikanti, který jde už 2. března do kin, a hned jsme si padli do noty. Když jsme zjistili, že Martin i zpívá, nabídli jsme mu společný duet a nabídka turné byla už jen třešničkou na dortu,“ dodává spokojený Marian a jedním dechem děkuje producentům filmu Muzzikanti za poskytnutí unikátních záběrů z filmu do zmiňovaného videoklipu. Píseň Dej mi pusu v podání Martina Dejdara a Dua Jamaha se zcela určitě stane hitem internetu i některých hudebních televizních stanic. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků