Michaela Ochotská a Lukáš Rosol jako šťastný pár. To už je minulostí.

Michaela Ochotská a Lukáš Rosol jako šťastný pár. To už je minulostí. Michaela Feuereislová

I obhájkyně Jiřího Kajínka se pustila do manžela Ochotské. Ten hned vrátil úder

Michaely Ochotské (36) se na sociální síti zastalo mnoho jejích fanoušků i, řekněme, náhodných pozorovatelů moderátorčina rozchodu s otcem jejího syna Andrého Lukášem Rosolem (36). Ti nedokážou pochopit, jak mohl tenista opustit manželku s malým dítětem a hned se veřejně vodit za ručičku s milenkou, trenérkou fitness Anetou.

Mezi těmi, kteří se Míši zastali, je i známá advokátka Klára Long Slámová. Ta v minulosti zastupovala například na doživotí odsouzeného Jiřího Kajínka. "Asi takhle. Ať je M. Ochotská jakákoliv, ale opustit kvůli nějaký holce ženskou, se kterou mám malý dítě a kterou jsem si nedávno vzal, a ještě jí dělat schválnosti, je prasárna těžkýho kalibru," napsala Klára na sociální síť. "Prostě je to hajzl. Utekl od malýho, to je prostě neomluvitelný," uzavřela diskuzi Slámová.

To tenistu Rosola nenechalo chladného a na slova Long Slámové reagoval na konci svého vyjádření k rozchodu s Ochotskou. "Co se týká pí. Slámové, přijde mi to hodně úsměvné, že zrovna ona se ozývá. Většinou hodnotí jen ti, kteří mají komplex sami se sebou," napsal na sociální síť tenista. 

Zaslouží si podle vás tenista taková slova?

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků