Andrea Bezděková Super.cz

Česká Miss Bezděková bude bojovat na světové soutěži dost odhalená. Zdobit ji budou tyto zatraceně sexy róby

10. ledna 2017 15:42

Česká Miss 2016 Andrea Bezděková (23) již zítra odlétá na nejprestižnější světovou soutěž krásy Miss Universe, která se letos bude konat na Filipínách. Dnes ji čekala poslední zkouška šatů u návrhářky Terezy Sabáčkové, která ji nejkrásnějšími róbami na finálový večer vybavila.

"Vezu tři róby od Terezky na finálový večer plus dalších asi jedenáct rób a také národní kostým od Marie Staré," řekla Super.cz Bezděková, která je z šatů od návrhářky nadšená. Jsou nesmírně odvážné a sexy, ale toho, že by ukázala více, než by bylo zdrávo, se nebojí. "Určitě ne, vše, co má být zakryté, je zakryté a také zůstane," usmívá se.

"Cítím se naprosto skvěle, všechny šaty zbožňuju, šily jsme je s Terezkou společně, doplňovaly jsme se, jsem s nimi velmi spokojená," upřesnila Bezděková, která na soutěž veze dva kufry.

Andrea bude sázet, víceméně, na přirozenost. Její jedinou úpravou je plastika nosu, kterou absolvovala po svém vítězství v soutěži krásy, a poveze si nalepovací řasy.

Před soutěží hodně makala na své postavě. "Od září jsem několikrát týdně makala ve fitku. Bohužel když to mělo gradovat, tak jsem onemocněla, a už dva týdny beru antibiotika, postihla mě viróza. Tak jsem musela spoléhat na to, že tam už je nějaký základ," uzavřela. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků