Prachař se porval v Ohnivým kuřeti. Video: archiv FTV Prima

Ten má ale pořádnou ránu: Mrkněte, jak se Jakub Prachař porval se svým úhlavním seriálovým nepřítelem

Z Jakuba Prachaře (38) se jako mávnutím kouzelného proutku stal pořádný drsňák, který pro ránu nejde daleko. Jeho manželka Agáta by z jeho kuráže určitě měla radost. Ale jednalo se jen o natáčení.

Seriál Ohnivý kuře se po pauze vrací na televizní obrazovky a Prachař coby kuchař Mike se hned popere. Rvačku ale nezačne on. Účty si s ním přijde vyřídit jeho úhlavní rival, sebestředný podnikatel Daniel, kterého hraje herec Honza Zadražil.

Ten má podezření, že mu Mike hází klacky pod nohy nejen v podnikání, ale i v lásce a přijde si to k němu hezky od plic vyřídit. To však neměl dělat, protože Mike si nenechá jen tak něco líbit a Daniela se vůbec nebojí. Na seriálovou rvačku se podívejte ve videoukázce.

Ránu neschytá jen Prachař, ale i herec Norbert Lichý alias Macátko, který Burákovi (Jan Dolanský) a Mikovi pomáhá vařit v jejich pověstné restauraci Ohnivý kuře.

Diváci se v seriálu mohou těšit nejen na své oblíbence, ale i nové tváře, které už začaly natáčet – například Richard Genzer nebo Michal Novotný. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků