Justin Timberlake a Jessica Biel

Justin Timberlake a Jessica Biel Profimedia.cz

Justin Timberlake nemohl odtrnout pohled od manželky: Bodejť, když měla takhle odvážné šaty

Jsou spolu deset let, z toho pátým rokem jako manželé. V dubnu 2015 se jim narodilo první dítě, syn Silas. Justin Timberlake a Jessica Biel navzdory společně prožitým letem přesto patří k nejzamilovanějším párům (nebo nejzamilovaněji působícím) amerického šoubyznysu. A také nejkrásnějším, jak znovu dokázali na 74. ročníku předávání Zlatých glóbů.

Na červeném koberci vypadali báječně, Timberlake, jehož se týkala jedna z nominací - kategorie Nejlepší původní píseň, v jeho případě song Can´t Stop the Feeling pro animák Trolové, v tmavém smokingu s bílou košilí, jeho žena v nádherné, barevně ladící róbě od Elieho Saaba. A dost odvážné, vzhledem k tomu, že vršek byl řešen skutečně minimalisticky - dvěma pruhy černé látky přes prsa. K tomu ten rozparek...no nedivíme se, že z ní její manžel často nemohl odtrhnout oči.

Loni se krátce psalo o tom, že Biel je podruhé těhotná, což se záhy ukázalo jako mylná informace. A na ‚glóbech‘ toho ukázala tolik, že malý Silas nejspíš prozatím zůstane jedináčkem. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků