Kostková s Vaculíkem v minisérii Temný kraj

Kostková s Vaculíkem v minisérii Temný kraj TV Prima

Co ti dva spolu mají? Tereza Kostková pěla oslavné ódy na idola dívek a žen Lukáše Vaculíka

9. ledna 2017 8:28

Na konci minulého roku jsme Terezu Kostkovou (42) vídali každou neděli ve StarDance. Nyní na tento režim navážeme, neboť se bude sympatická herečka objevovat pravidelně rovněž každou neděli v kriminální minisérii z vesnického prostředí Temný kraj. Zde si zahraje emancipovanou a sebevědomou vesnickou veterinářku Terezu Coufalovou.

Jedním z hlavních důvodů, proč roli přijala, byla spolupráce s Lukášem Vaculíkem. „Lukáše Vaculíka mám moc ráda a hrozně rádi spolu hrajeme. Je to skvělý kolega a herec, už jsme spolu párkrát hráli, tak vím, že si rozumíme. Točilo se v nádherných exteriérech v přírodě za Prahou. Byla pro mě vlastně radost jít každé ráno točit,” říká herečka.

Kostková a Vaculík se setkali před deseti lety při natáčení seriálu Proč bychom se netopili.

„To jsme spolu a s partou strávili pět měsíců v kuse. A pak jsme spolu před čtyřmi lety dělali film do cyklu Soukromé pasti. Jmenovalo se to Manželství nebo život, kde jsme hráli problematický manželský pár, a to byla krásná práce. My si moc rozumíme, já mám Lukáše velmi ráda, ráda s ním hraju. Naše vnímání profese je obdobné. A myslím a doufám, že se doplňují naše osobnosti. Cítím to tak. Hraji s ním nevýslovně ráda, je úžasný herec i člověk, jezdit za ním na plac je radost,” říká Tereza Kostková. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků