Chtěli byste po Vánocích zhubnout, ale nedaří se vám to? Vyzkoušejte jednoduchý trik!

Vánoce jsou svátky klidu a pohody, ale také se nesou v duchu lenošení doma u televize a doslova obžerství. Není se čemu divit, kdo by taky odolal chutnému cukroví a hromadě jídla, které je všude kolem nás, ať už doma, u babičky nebo na návštěvě u sousedů. Na Nový rok určitě padla i nějaká decinka alkoholu, která zdravému životnímu stylu taky nepřidává.
Zábavnější cvičení

Zábavnější cvičení

Proto si mnozí z vás dali novoroční předsevzetí – zhubnout! Daří se vám to? Pokud ne, máme pro vás „recept“, jak se k cvičení donutit a udělat si ho zábavnější. Kdy jindy s přejídáním seknou a začít na sobě makat? Teď je ta ideální příležitost.

Prohlédnout
nyní na insportline.cz
Dnešním dnem vše končí

Dnešním dnem vše končí

Nejhorší na všem je vlastní vůle. Překonejte ji! Zkuste od této chvíle vypustit vše, co vašemu zdraví neprospívá, zvednout se ze židle a začít na sobě makat! Pokud tento krok uděláte, máte vyhráno. Jestliže se nemůžete k cvičení donutit, vyzkoušejte nějakou pomůcku, která vám udělá pohyb zábavnější. Ideální jsou fitness pomůcky, s kterými využíváte vlastní hmotnost těla. Jednou z takových je univerzální posilovač inSPORTline AB Perfect Dual, který je skvělý pro posilování břišních svalů, ale také jiných partií těla.

Koupit
nyní na insportline.cz
Pomůcka, která s kily zatočí

Pomůcka, která s kily zatočí

AB Perfect Dual je ideální fitness pomůcka zejména pro začátečníky, kteří mají břišní svaly oslabené. Umožňuje provádět 6 základních cviků – sed leh, sklapovačky, kliky, bicepsové a tricepsové kliky či nůžky. Tyto cviky dokážou posílit vaše tělo a zároveň podpoří spalování. AB Perfect Dual napomáhá také správnému provedení cviku, díky čemuž nedochází k negativním dopadům na záda či střed těla. Dosáhnete tak výsledků, kterých byste nedocílili ani po stovce klasických sed-lehů. Tuto i jiné pomůcky si můžete vyzkoušet v kamenných prodejnách inSPORTline v Praze, Brně, Ostravě nebo Vítkově, a to zcela zdarma. Na vlastní kůži se přesvědčíte, jak může být cvičení zábavné a zároveň efektivní.

Koupit
nyní na insportline.cz

Časová osa článků