Lena Dunham se prezentuje podivným způsobem.

Lena Dunham se prezentuje podivným způsobem. Profimedia.cz

Copak nepěkného to vyvrhlo moře? Nepřitažlivá herečka chtěla vypadat jako mořská panna

3. ledna 2017 22:05

Vskutku netradiční novoroční pozdrav si pro své fanoušky i odpůrce připravila herečka Lena Dunham. Do roku 2017 vstoupila jako podivný objekt kazící dojem z jinak hezké pláže.

Třicetiletá herečka, která není žádná parádnice, šla vždy proti proudu a v Hollywoodu se dokázala prosadit navzdory tomu, že má nadváhu, a navíc moc krásy nepobrala. Popularitu si získala seriálem Girls, který se letos dočká šesté sezóny. S dalším pokračováním se už ale nepočítá.

Lena Dunham patřila k celebritám, které si byly úspěchem Hillary Clinton v prezidentských volbách tak jisté, že se s radostí navážely do Donalda Trumpa. Volby ovšem dopadly ve prospěch republikána, který Lenu v minulosti označil za béčkovou a absolutně nepřitažlivou herečku.

Známá feministka vyhrožovala, že v případě vítězství Trumpa opustí USA, což se možná skutečně stalo. Na přelomu roku totiž poslala fotku z pláže, která spíše než Spojené státy americké připomíná Karibik. Lena se na ní ukázala nahoře bez a spodek svého těla nasoukala do rybího ocasu. Výsledkem ovšem byla spíše velká bizarnost než sexy podívaná. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků