Lena Dunham se prezentuje podivným způsobem.

Lena Dunham se prezentuje podivným způsobem. Profimedia.cz

Copak nepěkného to vyvrhlo moře? Nepřitažlivá herečka chtěla vypadat jako mořská panna

Vskutku netradiční novoroční pozdrav si pro své fanoušky i odpůrce připravila herečka Lena Dunham. Do roku 2017 vstoupila jako podivný objekt kazící dojem z jinak hezké pláže.

Třicetiletá herečka, která není žádná parádnice, šla vždy proti proudu a v Hollywoodu se dokázala prosadit navzdory tomu, že má nadváhu, a navíc moc krásy nepobrala. Popularitu si získala seriálem Girls, který se letos dočká šesté sezóny. S dalším pokračováním se už ale nepočítá.

Lena Dunham patřila k celebritám, které si byly úspěchem Hillary Clinton v prezidentských volbách tak jisté, že se s radostí navážely do Donalda Trumpa. Volby ovšem dopadly ve prospěch republikána, který Lenu v minulosti označil za béčkovou a absolutně nepřitažlivou herečku.

Známá feministka vyhrožovala, že v případě vítězství Trumpa opustí USA, což se možná skutečně stalo. Na přelomu roku totiž poslala fotku z pláže, která spíše než Spojené státy americké připomíná Karibik. Lena se na ní ukázala nahoře bez a spodek svého těla nasoukala do rybího ocasu. Výsledkem ovšem byla spíše velká bizarnost než sexy podívaná. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků