Stacy Ann Ferguson alias Fergie

Stacy Ann Ferguson alias Fergie Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Pane jo! Za pozadím známé zpěvačky (41) se na pláži i dnes ohlédne snad každý chlap

Dva dny před silvestrem odjela zpěvačka Fergie (47) z letiště v domovském Los Angeles do ještě teplejších krajin. Společně s manželem Joshem Duhamelem (44) a několika přáteli si k oslavám příchodu nového roku vybrali Havaj, konkrétně oblíbený ostrov Maui.

Ozdoba skupiny Black Eyed Peas a její choť, známý ze série Transformers, zřejmě nechali tříletého syna Axla Jacka prarodičům či chůvě na hlídání a udělali si tak oslavu silvestra ‚jako za svobodna’ pěkně jen s kupou přátel. Stylový páreček se tak po delší době opět předvedl v celé kráse na pláži. Zpěvačka s rodným jménem Stacy Ann Ferguson rozdávala úsměvy a v tmavomodrých bikinách odhalila postavu, o které si může nechat zdát spousta dvacítek.

Josh a Fergie patří mezi nejstabilnější páry šoubyznysu. Randit spolu začali v roce 2004, poté co se zpěvačka objevila se svou skupinou v jeho show v Las Vegas. Ke svatbě došlo o pět let později v Malibu. Jedním z důvodů jejich pevného svazku může být i víra, oba jsou katolíci a navštěvují kostel. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků