Mariah Carey to nezvládla...

Podívejte se na totální fiasko Mariah Carey: Bývala zpěvačkou s největším hlasovým rozsahem, teď nezazpívá ani notu

2. ledna 2017 13:50

Pokud bude osud Mariah Carey (47) řízen známým pořekadlem, rok 2017 pro ni bude jednou velkou pohromou. Do prvního dne nového roku totiž vstoupila s velmi pošramocenou pověstí, a teď jí hrozí, že se ve stejném duchu ponese celý rok.

Mariah loni ustála rozchod s miliardářem Jamesem Packerem, po němž podezřele rychle skončila v náruči svého tanečníka Bryana Tanaky. Nepovedený koncert, který měl Newyorčanům ukrátit čekání na rok 2017, však jen tak nerozdýchá.

Popová hvězda nejspíš nebyla ve své kůži a předvedla tristní výkon. Zpěvačka se místo zpěvu vymlouvala na technické problémy, nacvičenou choreografii nahradila znuděným přešlapováním po pódiu a místo profesionálního úsměvu nasadila otrávený výraz. A k tomu všemu zněl z playbacku její hlas. Čím více se Mariah snažila situaci zachránit, tím působila zoufaleji.

Carey se sice do dějin zapsala jako zpěvačka s největším hlasovým rozsahem, ale po posledním koncertu se zdá, že s jejím zpěvem to možná bude podobné jako s fotkami procházejícími grafickými úpravami. Když technické vymoženosti dokáží zpěvačku zeštíhlit, mohou také vyladit její hlas. 

Adam Chromý , Super.cz

Zrušit