Mariah Carey to nezvládla...

Podívejte se na totální fiasko Mariah Carey: Bývala zpěvačkou s největším hlasovým rozsahem, teď nezazpívá ani notu

Pokud bude osud Mariah Carey (51) řízen známým pořekadlem, rok 2017 pro ni bude jednou velkou pohromou. Do prvního dne nového roku totiž vstoupila s velmi pošramocenou pověstí, a teď jí hrozí, že se ve stejném duchu ponese celý rok.

Mariah loni ustála rozchod s miliardářem Jamesem Packerem, po němž podezřele rychle skončila v náruči svého tanečníka Bryana Tanaky. Nepovedený koncert, který měl Newyorčanům ukrátit čekání na rok 2017, však jen tak nerozdýchá.

Popová hvězda nejspíš nebyla ve své kůži a předvedla tristní výkon. Zpěvačka se místo zpěvu vymlouvala na technické problémy, nacvičenou choreografii nahradila znuděným přešlapováním po pódiu a místo profesionálního úsměvu nasadila otrávený výraz. A k tomu všemu zněl z playbacku její hlas. Čím více se Mariah snažila situaci zachránit, tím působila zoufaleji.

Carey se sice do dějin zapsala jako zpěvačka s největším hlasovým rozsahem, ale po posledním koncertu se zdá, že s jejím zpěvem to možná bude podobné jako s fotkami procházejícími grafickými úpravami. Když technické vymoženosti dokáží zpěvačku zeštíhlit, mohou také vyladit její hlas. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků