Ornella Koktová a Josef Kokta

Ornella Koktová a Josef Kokta Michaela Feuereislová

Sláva, Ornella se dočkala! Manžela, který bojoval o život, konečně vyrvali ze spárů paní s kosou a je doma

Lékaři v Praze v nemocnici Bulovka dělali všechno možné, aby mu zachránili život. Manžel Ornelly Koktové (28) Josef Kokta byl v ohrožení kvůli zdánlivé banalitě, hnisu v tříslech. Po třech týdnech, kdy chvílemi visela jeho existence na vlásku, ho den před silvestrem pustili ze špitálu.

„Děkuji lékařům za záchranu,“ děkoval zdravotními trabli zničený Kokta na sociální síti doktorům, kteří s ním měli hodně práce. Původně přišel na pohotovost s virózou, až po pěti hodinách zjistili, o co jde.

Následovala série operací, Ornella byla na zhroucení a bála se, že o manžela přijde. Nakonec s ním a synem Quentinem trávili Vánoce v nemocničním pokoji.

Teď už si ale užívají náklonnosti v soukromí.

„V pátek mě pustili po třech týdnech do domácího ošetřování. Ještě musím být tři týdny v klidu. Všem, kteří mají podobný problém, bych doporučoval neotálet, měli by si s tím zajít k odborníkům co nejdříve, ať nedopadnou jako já,“ řekl Super.cz Kokta, který doufá, že si po operaci kyčle a abscesu v tříslech vybral na dlouho všechny zdravotní problémy a že už bude jen fit! 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků