Scott se může pochlubit vypracovaným tělem.

Scott se může pochlubit vypracovaným tělem. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Eastwood mladší předvedl na pláži své urostlé tělo: V ložnici mu dělá společnost sexy modelka

Syn legendárního herce a režiséra Clinta Eastwooda je pro ženy stejně atraktivním objektem zájmu jako před lety jeho otec. Na pláži si dámy spíše než charizmatických rysů zděděných po tatínkovi všimnou jeho svalnatého těla.

Třicetiletý Scott Eastwood už není jen potomkem slavného filmaře, ale v Hollywoodu je uznávaným hercem. Letos si zahrál v komiksové adaptaci Sebevražedný oddíl a brzy se v režii Bena Afflecka objeví v dramatu Pod rouškou noci.

Od pracovních povinností si dal Scott oddych a vyrazil s přáteli do Austrálie. Na pláži v Sydney se ukázal v plavkách a předvedl muskulaturu, již si udržuje pravidelnými návštěvami posilovny. O pár dní dříve byl v Los Angeles zvěčněn při cestě z fitka po boku vnadné modelky Charlotte McKinney, na jejímž místě by byla ráda nejedna žena.

Scott dělal reklamu svému dalšímu filmu, který dorazí do kin v dubnu. Na sobě měl triko k budoucímu trháku Rychle a zběsile 8, v němž se objeví společně se svalnatými hollywoodskými kolegy Vinem Dieselem, Dwaynem Johnsonem a Jasonem Stathamem. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků