Partner Zuzany Norisové v čapce

Partner Zuzany Norisové v čapce Foto: archiv Manžel na hodinu

Tohle je partner sexy samice Norisové: Slovenský herec si zahrál i v zatracované vánoční pohádce Slíbená princezna

Na pražské premiéře komedie Manžel na hodinu Zuzana Norisová chyběla, po té bratislavské prolétly médii její nelichotivé snímky s druhou bradou a posměšnými titulky. Tu slovenskou si ale užila i se svojí, v Česku momentálně populárnější, sestrou Soňou Norisovou a také se svým partnerem, hercem Ondrejem Koval‘em.

S bývalým spolužákem z konzervatoře, s nímž se dala dohromady při své návštěvě na Slovensku, už žije skoro šest let a mají spolu tříletou dceru Júliu. U Bratislavy se pustili i do stavby domu, takže je zřejmé, že se Zuzana už na českých pódiích hned tak neobjeví a budeme mít štěstí, když ji uvidíme aspoň občas ve filmu.

V českých filmech a hlavně v seriálech se objevují i její sestra Soňa a také přítel. Před lety si Ondrej Koval‘ zahrál v populárním filmu podle románu Michala Viewegha Účastníci zájezdu. Svůj poslední herecký počin si ale asi za rámeček nedá. O Vánocích jsme jej totiž mohli vidět v nové pohádce České televize Slíbená princezna, která byla odbornou i laickou veřejností doslova zatracena. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků