Pro seriálovou Heluš, herečku Martinu Randovou, to byla v kosmetickém salonu premiéra.

Pro seriálovou Heluš, herečku Martinu Randovou, to byla v kosmetickém salonu premiéra. Herminapress

Se vzhledem nebojuje pouze v televizi. Heluš z Ordinace se cítí ošklivá a nevkusná a chce to změnit

V seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 je Martina Randová jako Helga Otradovská skutečně nesnesitelná, protivná a podlá. Skutečnost je ale na hony vzdálená od seriálové iluze a čas strávený s herečkou, působící v pražském Divadle Na Fidlovačce, je vskutku příjemný.

My jsme se s Martinou setkali během její návštěvy kosmetického salonu, kam ji přivedla její seriálová kolegyně Bára Štěpánová. Překvapilo nás, že byť je Martina herečka a svým zevnějškem se živí, v prostředí krémů, pleťových sér a zázračných přístrojů byla úplně prvně. „Byla jsem na kosmetice jen jednou v životě, a to opravdu hodně dávno, když mi bylo asi sedmnáct. Nechaly jsem si s kamarádkou natírat obličej krystalovým cukrem místo peelingu,” smála se herečka a jedním dechem dodala: „Co chcete od sedmnáctiletých naivních holek?”

Od té doby Martina péči o pleť dost zanedbává. „Jsem v tomto docela lempl. Říká se, že od třiceti let by se mělo chodit pravidelně, tak to mám už dost zpoždění, patnáct let,” krčila rameny herečka.

Jelikož hraje Randová v seriálu ošklivou postavu charakterově a nevkusnou zase vzhledově, mohlo by to vést k domněnce, že péči o zevnějšek bude v soukromí dohánět. „Víte co, já se v soukromí skoro vůbec nemaluju. Nejsem ten člověk, který by příliš dbal na to, aby na sobě měl poslední módu. Spíš si myslím, že jsem docela nevkusná a všechny kamarádky mně za to nadávají. Já bych se potřebovala z gruntu přetvořit. Od svých pětačtyřiceti se o sebe budu starat a začnu kosmetikou u Vlastičky,” přísahala Martina Randová. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků