Zdeněk s Reginou na Štedrý den večeřeli u Marie Pojkarové.

Zdeněk s Reginou na Štedrý den večeřeli u Marie Pojkarové. Foto: Archiv Marie Pojkarové

Zachránce Bartošové Macura a Regina z VyVolených spolu trávili Štědrý večer: Máme foto!

26. prosince 2016 17:57

Toho, že při natáčení pořadu Prostřeno padla samozvanému zachránci Ivety Bartošové Zdeňku Macurovi (44) do oka další dobře známá blondýnka Regina Holásková, si musel všimnout snad každý jen trochu inteligentní televizní divák. A společný příběh zjevně pokračuje dál!

S excentrickou hvězdou VyVolených zůstal Zdeněk v čilém kontaktu i po natáčení. Před nedávnem se dokonce na své sociální síti pochlubil idylickou fotkou z romantické procházky u Brněnské přehrady, na níž pózoval nejen s Reginou, ale i jejím milovaným poníkem.

„Spřátelili jsme se a domluvili jsme se, že bychom spolu dělali na jednom projektu,“ uvedl tehdy pro Super.cz poněkud vyhýbavě Zdeněk.

Zdeněk s Reginou společně však trávili i sváteční Štědrý večer v Praze. A to dokonce u Zdeňkovy velmi dobré kamarádky Marie Pojkarové. „Přišli společně a povečeřeli s námi. Pak jsme všichni sledovali Tři oříšky pro Popelku. Zdeněk si dal rybu, Regina jen salát,“ uvedla k tomu stručně jejich hostitelka Pojkarová.

To, jestli tady klíčí ten nejněžnější cit, věrné kamarádství, nebo se ti dva chtějí, tak jako mnoho jiných v minulosti, jen zviditelnit, se ukáže nejspíš už velmi brzy..... 

Jiří Nedvídek , Super.cz


Časová osa článků