Ivanka Trump

Ivanka Trump Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Budoucí první dcera USA Ivanka Trump (35): Bez make-upu vypadá i po třech dětech jako holčička!

Nejen dokonalá pleť bez sebemenšího náznaku zralosti, ale především plnější tváře, které jsou tak typické pro slovanské národy, dodávají obličeji ženy na mladistvém vzhledu. Půvabná Ivanka Trump právě takové tvářičky vždy měla, ačkoli jinak jí byla do vínku dána postava modelky. I dnes, když je maminkou tří dětí a je jí už pětatřicet, si může gratulovat, vypadá na dvacet.

Ne nadarmo si hollywoodské hvězdy nechávají právě tváře vyplnit obvykle vlastním tukem, aby působily dívčím dojmem... Ivanka ale rozhodně nic takového nepotřebuje. Jak je vidět podle jejích fotografií ze čtvrtka, kdy odcházela z posilovny v New Yorku, líčení jí slouží jen na podtrhnutí přirozené krásy a bez make-upu si ostudu opravdu netrhne. Na rozdíl od jiných slavných dam si tak po tréninku obličej před fotografy neschovává a naopak kolem sebe šíří dobrou náladu.

Samotná Ivanka Trump už stihla ze svých rodičů Donalda a Ivany učinit trojnásobné prarodiče. S manželem Jaredem Kushnerem má pětiletou dceru Arabellu, tříletého Josepha a devítiměsíčního Theodora. V roce 2009 konvertovala kvůli manželovi od presbyteriánů k judaismu (tzv. gijur). 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků