Během focení Iva vystřídala několik setů prádla.

Během focení Iva vystřídala několik setů prádla. Foto: Lukáš Dvořák/Astratex.cz (5x)

Neměla by oblékat nic jiného než prádlo. Kubelková předvedla postavu bohyně v jednom z nejvíc sexy kalendářů pro příští rok

Před koncem roku se s křty kalendářů celebrit vždy roztrhne pytel. Svoje dílo představila světu také Iva Kubelková (44). A jelikož se první vicemiss z roku 1996 představila nedávno v celé své kráse ve spodním prádle, nikoho nepřekvapí, že i na sexy dvanácti fotografiích její božské tělo zdobí krajky.

Kalendář vznikl v rámci procesu vytváření kampaně internetového prodejce, kterého se několikanásobná vítězka soutěže o nekrásnější česká ňadra stala tváří. Za objektiv fotoaparátu se postavil známý módní fotograf Lukáš Dvořák, pro kterého to byla před přestěhováním do italského Milána jedna z posledních prací v Česku.

Na snímcích vypadá modelka, herečka a nově také zpěvačka fantasticky a podle našich informací nebylo třeba fotky příliš upravovat v postprodukci, jak bývá zvykem. „Zdravou životosprávu dodržuju tak nějak průběžně, ale musím se přiznat, že před samotným focením jsem na sebe byla ještě o něco víc přísná,” práskla na sebe Iva Kubelková.

Kalendář modelka pokřtila během slavnostního otevření nové vlajkové prodejny a výdejny zboží. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků