Meghan Markle na archivním snímku

Meghan Markle na archivním snímku Profimedia.cz

Nejen pro producenty chce být dokonalá: Láska prince Harryho Meghan tuhle postavu cizeluje při józe

Když se v médiích objevila informace, že britský princ Harry randí s americkou herečkou Meghan Markle, zdála se být jen další fámou, která vyšumí do ztracena. Opak se ale stal pravdou, informace se ukázala jako pravdivá. Nepřímo už ji potvrdil i královský palác.

Stalo se tak poté, co média o Markle projevila nebývalý zájem a některá překročila únosnou mez. Někteří novináři se údajně nevyhnuli rasistickým narážkám na afroamerickou matku Meghan a také narážkám se sexuálním podtextem na hereččiny odvážnější filmové scény. Údajně mělo dojít i k uplácení Meghaniných bývalých partnerů a snaze získat informace z hereččina intimního života.

Palác proto vydal prohlášení, v němž vyzval k respektování soukromí herečky a její rodiny. Psalo se v něm mimo jiné toto: „Princ Harry si je vědom, že bude pokaždé velký zájem o informace z jeho soukromého života. Nikdy se s tím moc nesmířil, ale za ta léta pozornosti si vyvinul hroší kůži a zvykl si na mediální zájem. (...) Není správné, aby po několika měsících vztahu byla slečna Markle vystavena takové mediální smršti. Princ Harry ví, že novináři hned řeknou, že to je cena, kterou ‚musí zaplatit‘ a že je to všechno ‚součástí hry‘, ale s tím princ absolutně nesouhlasí. To není hra - je to její a jeho život.“

Prvotní vlna nátlaku už naštěstí pro herečku opadla, zájmu ze strany médií se ale jen tak nezbaví, ať už její vztah s princem dopadne jakkoli. Zdokumentovány tak jsou nejen oficiální akce, na nichž se ukáže, ale také její soukromé chvíle, třeba cesta na jógu nebo nákupy v supermarketu - stejně jako u dalších slavných -, a to nejen v Londýně, ale i v Torontu, kde nyní pobývá. Nedávno se zase do médií dostaly fotografie z Meghanina rodinného alba (mezi nimi i úvodní fotka tohoto článku), které měla zveřejnit její rodina a na nichž je mimo jiné s bývalým manželem. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků