Že by Drake sbalil další hudební eso?

Že by Drake sbalil další hudební eso? Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Jennifer Lopez (47) se prý sblížila se slavným rapperem (30), který ještě nedávno randil s Rihannou!

Popová stálice Jennifer Lopez (52) se údajně nejen po pracovní stránce sblížila s o sedmnáct let mladším rapperem Drakem, který ještě před pár měsíci chodil s Rihannou. Podle úterních informací serveru TMZ spolu poslední dobou strávili spoustu času natáčením společné písně a navzdory značnému věkovému rozdílu to mezi nimi jiskří.

Dvojice v pondělí večer zavítala do restaurace Delilah ve West Hollywoodu, kde se setkali ještě například s herečkou Kristin Chenoweth nebo komikem Kevinem Hartem. Drake se navíc už dvakrát zastavil v Las Vegas na jejích koncertech All I Have. Podle zdroje z okolí páru je jen otázkou času, kdy spolu tihle dva začnou chodit, pokud už tak neučinili...

JLo je od srpnového rozchodu s tanečníkem Casperem Smartem bez partnera, i když se chvíli spekulovalo, že je na spadnutí její návrat k exmanželovi Marcu Anthonymu, se kterým má osmiletá dvojčata Maxe a Emme. S Drakem se pro změnu v září rozešla po krátkodobě obnoveném románku zpěvačka Rihanna. V minulosti se hovořilo i o jeho údajném poměru s tenistkou Serenou Williams. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků