Míša Gemrotová na rozdíl od Popelky na koni nosí helmu.

Míša Gemrotová na rozdíl od Popelky na koni nosí helmu. Foto: archiv M. Gemrotové

Kráska z Fantoma opery a Plesu upírů si vyzkoušela novou roli: Takhle vypadá jako Popelka na koni v zimní krajině

Zpěvačka Michaela Gemrotová (37) si dá na Vánoce pauzu. Má za sebou derniéru muzikálu Fantom opery, odpočine si od zkoušení nového díla Ples upírů, které bude mít premiéru v jejím domovském divadle GoJa Music Hall 12. února. A ze všeho nejvíc se těší, že se bude prohánět jako Popelka zimní zasněženou krajinou.

"Od dětství jezdím na koních. Snila jsem celý život, že budu mít vlastního. A sen se mi splnil. Máme krásnou teplokrevnou kobylu Afriku. Je to zlatíčko, ale zároveň, když ji člověk povolí, letí jako o závod. Asi i k sobě potřebuju zlatýho, ale zároveň živelnýho koně, ne žádnýho lenocha," usmívá se Míša.

"Už se strašně těším na Vánoce na chalupu, až zase vyjedeme. Když se poštěstí a bude sníh, to je naprostá špička. To je potom opravdu jako v pohádce. Samozřejmě dodržuji všechna možná bezpečnostní opatření a jezdím vysloveně relaxačně, aby náš producent František Janeček (79) nemusel mít těžkou hlavu z toho, že se mu někde zrání hlavní role," doplnila.

"Mám pár dní volno, tak je naplno využiji, a potom už se zase těším na zkoušení Plesu upírů. Práce s Radkem Balašem je skvělá, makáme na sto procent a díky tomu máme i pohodu. Věřím, že diváci a jejich divadelní buňky si opět přijdou na své," uzavřela. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků