Ilona Csáková už má dárky nakoupené, cukroví ale letos péct nestíhá.

Ilona Csáková už má dárky nakoupené, cukroví ale letos péct nestíhá. Foto: Facebook Ilony Csákové

Vánoční dárky nakupovala už v létě, ale vlastním cukrovím se letos nepochlubí: Kvůli komu Csáková nestíhá péct?

S přípravami na vánoční svátky letos zpěvačka Ilona Csáková (51) začala s předstihem výzdobou svého vysněného domku v Soběšicích u Brna. Kvůli pracovnímu vytížení se ale letos ani na chvíli nedostala k pečení cukroví.

„Může za to Vladimír Hron. V prosinci s ním jezdím po českých městech jako jeden z hostů na jeho turné Vánoční hvězdy. Na koncertech je úžasná atmosféra, takže já už jsem vánočně naladěná dávno. Ještě nás čekají tři koncerty ve Zlíně, v Praze a v Plzni a pak se teprve zastavím a vydechnu,“ řekla Super.cz Ilona, které ale domácí cukroví na štědrovečerní tabuli chybět nebude.

„Letos jsem pečení nechala na babičce. Mí malí kluci jí chodí pomáhat válet těsto a vykrajovat a strašně je to baví. Takže o tu atmosféru letos nepřijdou,“ řekla Ilona, která dárky začala nakupovat už v létě.

„Nakupovala jsem průběžně od léta. Klukům jsem letos pořizovala dárky podle jejich přání, takže nebudou chybět ani interaktivní a společenské hry. Pochopitelně dostanou i dárky praktické, z nichž budou mít asi menší radost,“ smála se máma synů Daniela a Dominika. 

Jiří Nedvídek , Super.cz


Časová osa článků