Parazity můžete najít i ve snídani v luxusním hotelu. Důsledky požití znáte všichni

19. prosince 2016 7:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Maskování. Pro parazity je schopnost maskování otázkou přežití. Fungují jako počítačové viry. Ani nevíte, že je máte. Pouze čas od času se něco „sekne“. Počítač či telefon je nefunkční pár vteřin, živý organismus klidně několik týdnů. Počítač můžeme i vyhodit, živý organismus může i zemřít. Nevědomky se nakazit je v dnešní době volného pohybu osob a dostatku jídla čím dál snadnější.
Zcela běžné způsoby nákazy, které se týkají všech

Zcela běžné způsoby nákazy, které se týkají všech

Stačí si dát snídani v hotelu. Maso, kořeninová zelenina v salátech, pobyt mazlíčka v pokoji, návštěva u kamarádky, která má pejska či kočku. Stovky milionů let přežívající parazit má 2 zásadní výhody. Umí se dokonale v organismu maskovat a umí přežívat a čekat v prostoru hodně dlouho. Některé larvy v sedačce čekají až 3 roky. Například larvy škrkavek od pejsků. Ty jsou snad v každé pohovce, koberci nebo na plážích, kde se mazlíček někdy proháněl. Jsou extrémně odolné a dokáží přežít i malou tepelnou úpravu. V těle člověka se pak vesele probudí a skrz všechny orgány dokáží několik měsíců cestovat do konečného orgánu. Stejně jako počítačový virus se chovají velmi nenápadně.

Prohlédnout
nyní na Antiparazitikum.cz
Co můžeme od larev v těle čekat?

Co můžeme od larev v těle čekat?

Vrtání mikrochodbiček se projeví drobnou bolestí postižených orgánů. Krátkodobé pobolívání v různých částech břicha, ranní bolesti svalstva či chrupavek v kloubech, pokašlávání při dráždění plic. Nic zvláštního. Čekáme, až „seknutí přístroje“ odezní a problém připíšeme například běžné nemoci. Samozřejmě tím dovolíme postupné rozšíření do celého těla a za pár let se nestačíme divit. Přemnožení parazité zkracují život o 9 let. Jejich zájmem je pouze co nejlépe přežít a rozšiřovat se. Hostitele nutí nic nedělat a hlavně přijímat vyšší dávky stravy. Obranyschopnost nám tak dramaticky klesá a nemůžeme se divit, že jsme stále nemocní, pokašláváme, jsme komplexně unavení a nic se nám nechce.

Prohlédnout
nyní na Antiparazitikum.cz
Nulová nálada, časté nemoci, bolesti, nezájem, trvalá únava

Nulová nálada, časté nemoci, bolesti, nezájem, trvalá únava

Lékař nás však bude považovat pravděpodobně za zdravé. Problémy se připíší věku, změně počasí nebo se rovnou nasadí antibiotika. Vyšetření každého orgánu na parazity jsou velmi nákladná. V ČR se tak červi v orgánech zjistí téměř vždy náhodně. V ČR je to denně 2-5 lidí, kteří jsou nakaženi škrkavkou psí. O stovkách ostatních běžných parazitů ani nemluvě. Příznaky však zcela běžně zaměňujeme za příznaky běžného přepracování či běžných nemocí. V horším případě je již neřešíme vůbec a pokládáme všechny problémy za normální. „Normální člověk nemá ani tušení, kde se nakazil a jak dlouho v sobě parazity hostí“, uvádí nezávislý server antiparazitikum.cz.

Prohlédnout
nyní na Antiparazitikum.cz
Bez redukce parazitů nemá žádná očista žádný smysl

Bez redukce parazitů nemá žádná očista žádný smysl

Na maximalizaci obranyschopnosti proti všem externím agentům můžeme uvařit čaj z ořešáku nebo do každého jídla sypat kurkumin. Můžeme také jídla hodně pepřit, neboť nejúčinnější složka pepře – piperin dokáže ve vyšší koncentraci zredukovat i odolnější parazity. V kuličce pepře je ho 0.01 %. Všechny tyto přírodní látky se k odčervení používají v celém světě již od středověku. Odčervení mělo vždy zásadní smysl, to věděly již naše babičky. Dnes můžeme zajít do lékárny a žádat přírodní přípravky řady Wurm-Ex, které navíc obsahují selen a jód pro komplexní podporu imunity. Ideální nastartování imunity pro nový rok. Wurm-Ex se užívá pouze 10 dnů, ale pokryje vás až do jara.

Využít akci
nyní na Wurm-Ex.cz
Vánoční rodinné balení v akci

Vánoční rodinné balení v akci

„Wurm-Ex se užívá pouze 10 dnů 2 tobolky denně. Nepřekračujte denní dávkování, způsobuje úbytek váhy,“ upozorňují lékaři na antiparazitikum.cz, kteří Wurm-Ex plošně testovali. Ideální užití je hned po Novém roce. Vánoční rodinné balení obsahuje Wurm-Ex pro oba rodiče, Plasmu pro školáka a také bluetooth voděodolný reproduktor za 560 Kč zdarma, který se spojí s každým PC, tabletem či chytrým telefonem. Můžete tak přehrávat muziku, či filmy, kdekoliv chcete. Produkty z vánočního balení koupíte v každé lékárně za 2.330 Kč. Dnes však najdete omezený počet Wurm-Ex rodinného balení na Wurm-Ex.cz pouze za 1.380 Kč. Jen do vyprodání!

Využít akci
nyní na Wurm-Ex.cz

Časová osa článků