Josephine Skriver

Josephine Skriver Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Andělská kráska, která se narodila z netypického vztahu přes inzerát, se vůbec nestydí: Svlékla podprsenku a pózovala nahoře bez

Velkolepá show andílků Victoria´s Secret se sice konala teprve nedávno, ale krásné modelky v luxusním prádle si ještě na dovolenou musí počkat.

V Miami se fotí nový katalog, a tak jsou krásky i před Vánocemi neustále v pracovním zápřahu. Jedním z takových andílků je i půvabná modelka Josephine Skriver, která je ve službách prestižní andělské značky oficiálně od letošního roku.

Třiadvacetiletá rodačka z Dánska se během žhavého pózování nechala zvěčnit i nahoře bez. Odhalené vnady si však cudně zakrývala rukama, takže v žádném případě nepůsobila laciným dojmem.

Josephine patří i přes svůj mladý věk ke zkušeným modelkám. Na svém kontě má pózování pro prestižní značky a módní domy (namátkou jmenujme například Gucci, Christian Dior nebo Dolce & Gabbana). Kráska je známá také tím, že na svět přišla za neobvyklých okolností.

Na svět ji přivedla lesbická matka, jež ji počala s gayem, jehož našla přes inzerát. Modelka prý vyrůstala v láskyplném prostředí, jehož uspořádání však ne všichni akceptují (oba její rodiče mají své partnery, které modelka označuje jako ‚bonus-mom‘ a ‚bonus-dad‘).

Nejhorší prý nebyly poznámky spolužáků na střední škole, jak by se dalo předpokládat, ale později komentáře na sociální síti. ‚Je to nechutné‘ a ‚Je to odporné‘, psali jí lidé. Josephine dnes na poli modelingu sklízí jeden úspěch za druhým a negativní komentáře ji nechávají v naprostém klidu. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků