Lucie Borhyová Super.cz

Lék na všechny deprese světa: Rozzářená Borhyová zlepší náladu i těm, kteří měli den pod psa

Umí se tahle moderátorka vůbec tvářit nešťastně, zle nebo přísně? Vypadá to, že ne. Možná už má za ta léta, co dělá na Nově, svaly v obličeji tak zautomatizované, že se kouzelně zubí, i když v soukromí probíhá hádka! Podívejte se sami na video a poslechněte si z úst Lucie Borhyové (43), jak probíhalo focení kalendáře, v němž se ukázala i v plavkách!

Na dvojnásobnou matku vypadá skvěle a to, jak na lidi působí, má podle ní své opodstatnění. „Jak se člověk cítí uvnitř, tak to vyzařuje ven. Mateřství dá člověku strašně moc. Až teprve teď, když mám dvě děti, žiju plnohodnotný život. Navíc mám radost, že mám kluka i holku. Užívám si to o to víc. Je fantastické zažít to od miminek z pohledu klučičího i holčičího. To, že jsem dvojnásobná maminka, mi dalo v životě úplně nejvíc. Strašně si to užívám. Život je úplně jiný. Je obohacený, plnohodnotný a krásný. Najednou zjišťuji, že bez dětí to nebylo ono,“ řekla Super.cz Lucie, jako vždy rozzářená jak předimenzovaný půlměsíc.

Na focení kalendáře, který se křtil v Praze na luxusní lodi, vzpomíná ráda. „Byla tam skvělá atmosféra, dobrá parta lidí. I když to bude znít jako klišé, opravdu jsme si to užili. Byli jsme na krásném místě, vznikly krásné fotky, takže doufám, že se kalendář bude líbit,“ věří.

A nebála se nahoty, která nakonec také přišla, přestože do médií se původně fotka vůbec dostat neměla? „Věděla jsem, do jaké míry bych se odhalila. Dopředu jsme to konzultovali s fotografem, s vizážistkou a stylistkou. Z Prahy jsme jeli stoprocentně připraveni. Věděla jsem dopředu, co ukázat, a co ne,“ tvrdí.

Ne zrovna fajn ale pro ni byli dotěrní Italové. „Byl kolem toho rozruch. Bylo zajímavé sledovat, jak od nás odháněli lidi, abychom to vůbec dofotili. Byla tam spousta mužů, kteří pokřikovali. Nebylo úplně příjemné fotit při takovém zájmu,“ dodala Borhyová. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků