Veronika Kopřivová si potrpí na šperky s příběhem.

Veronika Kopřivová si potrpí na šperky s příběhem. Michaela Feuereislová

Bude vůbec mlsný Jarda potřebovat maminku? Krasotinka Kopřivová připravuje pro svého miláčka Jágra dokonalé Vánoce

Partnerka Jaromíra Jágra (49) vyrazila před Vánocemi na pár dní do Česka. Návštěvu Prahy využívá Veronika Kopřivová (30) mimo jiné k pořizování vánočních dárků pro své blízké. A až se vrátí za velkou louži, má se Jaromír na co těšit.

„Čeká mě pečení, vaření a příprava Vánoc. Na Štědrý den má Jarda volno, tak chci mít vše krásné a nachystané,” má jasno Veronika Kopřivová, která vyrazila za nákupy.

Spíš než do luxusních butiků věhlasných světových značek bývalá finalistka České Miss 2012 vyráží podpořit české tvůrce. My jsme byli u toho, když nakupovala dárky u návrhářky Kateřiny Sochorové.

„Osobně si nepotrpím na luxusní značky. Mám ráda ručně vyráběné věci s příběhem a Katka pracuje i s kameny. Každý z nich má svoji energii podle znamení a to je přesně pro mě,” svěřila se nám Kopřivová.

Veronika dorazila ze Spojených Států do Česka primárně kvůli focení charitativního obrazu a módní přehlídce, která se uskuteční ve čtvrtek večer.

„Mám taky hodně práce se svým internetovým obchodem, a tak v Praze nemám moc času na nakupování. Proto jsem to tady vybílila,” smála se Kopřivová, jež se chystá odletět za velkou louži krátce po zmíněné přehlídce. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků