Nejprodávanější zážitky roku 2016 jako ideální dárky pod stromeček

Zážitky jsou dárky, na které nikdy nezapomenete. Ani vy, ani ten, koho krásným poukazem na zážitek potěšíte pod vánočním stromkem. Darujte letos emoce, radost a společné vzpomínky. A my tu pro vás máme ty nejprodávanější s bombastickými akcemi. Nejprodávanější zážitky roku 2016: 1. Větrný tunel, 2. Jízda ve Ferrari, 3. Let balónem
Větrný tunel + video ze zážitku ZDARMA

Větrný tunel + video ze zážitku ZDARMA

Poukaz na let ve větrném tunelu je bomba dárek! Můžete díky němu létat. Vy, vaši blízcí, dokonce i vaše děti, pokud jim už bylo alespoň 5 let! A není to vůbec složité. Stačí jen přijít k nám a položit se do proudu vzduchu, který vás vynese vzhůru a vy poletíte. Je to vážně jednoduché. A jako bonus dostanete ZDARMA videozáznam z vašeho letu!

Koupit v akci
nyní na Zážitky.cz za 1 500 Kč včetně DPH
Jízda ve Ferrari za 7 miliónů – vánoční akce

Jízda ve Ferrari za 7 miliónů – vánoční akce

Rudá barva, brutální zvuk a výkon 570 koní s maximální rychlostí 325 km/h. Přesně toto auto můžete sami řídit. Na okresce, na dálnici a nakonec ... na letišti! Kde na to můžete šlápnout a jet, co to dá, klidně přes 300 km/h. Sešlápněte plyn červeného Ferrari a nechte se zamáčknout do sportovních kožených sedaček!

Koupit v akci
nyní na Zážitky.cz za 2 199 Kč včetně DPH
Vzhůru do oblak v balónu – vánoční cena

Vzhůru do oblak v balónu – vánoční cena

Představte si, že se k proutěnému koši připevní obří balón naplněný horkým vzduchem a vy se v něm vznesete do oblak. Všude je ticho a vy vidíte svět tak, jak ho vidí jen ptáci. Necháváte se unášet větrem a sníte o světě, kde člověk může létat vysoko nad lesy, domy i řekami.

Koupit v akci
nyní na Zážitky.cz za 3 499 Kč včetně DPH
Létejte jako superhrdina – vánoční akce

Létejte jako superhrdina – vánoční akce

Nasadit si na nohy trysky a vylétnout nad vodní hladinu nebylo nikdy snadnější. Neskutečný vynález americké armády můžete mít na nohách už příští léto. Stačí se jen soustředit na rovnováhu a letíte jako superhrdina, plavete jako delfín a při obojím vypadáte dost dobře. Zkuste si pocit superhrdinů a plno srandy na vlastní kůži.

Koupit v akci
nyní na Zážitky.cz za 1 699 Kč včetně DPH
Nechte se vycvičit speciální jednotkou – vánoční akce

Nechte se vycvičit speciální jednotkou – vánoční akce

Mají speciální výcvik, bleskové reflexy a poradí si v každé situaci. Zásahová jednotka je parta tvrdých chlapíků a vy se můžete stát na půl dne jedním z nich. Obléci si jejich výstroj a naučit se základy taktiky, osvobozování rukojmích a další věci, které v životě nezbytně potřebujete! A víte, že si budete moci zastřílet z Kalašnikova?

Koupit v akci
nyní na Zážitky.cz za 2 999 Kč včetně DPH
Nikde nenajdete lepší nabídku

Nikde nenajdete lepší nabídku

Poukaz na zážitek platí 12 měsíců a dostanete ho v krásném designovém balení nebo v elektronické vánoční podobě okamžitě do emailu. A kdybyste se náhodou netrefili do vkusu, zážitek dá se bezplatně vyměnit za jiný z nabídky Zážitky.cz. No nekupte to! Všechny zážitkové vánoční akce najdete pod odkazem níže. Tak rychle, než bude pozdě!

Vánoční akce
nyní na Zážitky.cz

Časová osa článků