Nejprodávanější zážitky roku 2016 jako ideální dárky pod stromeček

15. prosince 2016 12:06 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Zážitky jsou dárky, na které nikdy nezapomenete. Ani vy, ani ten, koho krásným poukazem na zážitek potěšíte pod vánočním stromkem. Darujte letos emoce, radost a společné vzpomínky. A my tu pro vás máme ty nejprodávanější s bombastickými akcemi. Nejprodávanější zážitky roku 2016: 1. Větrný tunel, 2. Jízda ve Ferrari, 3. Let balónem
Větrný tunel + video ze zážitku ZDARMA

Větrný tunel + video ze zážitku ZDARMA

Poukaz na let ve větrném tunelu je bomba dárek! Můžete díky němu létat. Vy, vaši blízcí, dokonce i vaše děti, pokud jim už bylo alespoň 5 let! A není to vůbec složité. Stačí jen přijít k nám a položit se do proudu vzduchu, který vás vynese vzhůru a vy poletíte. Je to vážně jednoduché. A jako bonus dostanete ZDARMA videozáznam z vašeho letu!

Koupit v akci
nyní na Zážitky.cz za 1 500 Kč včetně DPH
Jízda ve Ferrari za 7 miliónů – vánoční akce

Jízda ve Ferrari za 7 miliónů – vánoční akce

Rudá barva, brutální zvuk a výkon 570 koní s maximální rychlostí 325 km/h. Přesně toto auto můžete sami řídit. Na okresce, na dálnici a nakonec ... na letišti! Kde na to můžete šlápnout a jet, co to dá, klidně přes 300 km/h. Sešlápněte plyn červeného Ferrari a nechte se zamáčknout do sportovních kožených sedaček!

Koupit v akci
nyní na Zážitky.cz za 2 199 Kč včetně DPH
Vzhůru do oblak v balónu – vánoční cena

Vzhůru do oblak v balónu – vánoční cena

Představte si, že se k proutěnému koši připevní obří balón naplněný horkým vzduchem a vy se v něm vznesete do oblak. Všude je ticho a vy vidíte svět tak, jak ho vidí jen ptáci. Necháváte se unášet větrem a sníte o světě, kde člověk může létat vysoko nad lesy, domy i řekami.

Koupit v akci
nyní na Zážitky.cz za 3 499 Kč včetně DPH
Létejte jako superhrdina – vánoční akce

Létejte jako superhrdina – vánoční akce

Nasadit si na nohy trysky a vylétnout nad vodní hladinu nebylo nikdy snadnější. Neskutečný vynález americké armády můžete mít na nohách už příští léto. Stačí se jen soustředit na rovnováhu a letíte jako superhrdina, plavete jako delfín a při obojím vypadáte dost dobře. Zkuste si pocit superhrdinů a plno srandy na vlastní kůži.

Koupit v akci
nyní na Zážitky.cz za 1 699 Kč včetně DPH
Nechte se vycvičit speciální jednotkou – vánoční akce

Nechte se vycvičit speciální jednotkou – vánoční akce

Mají speciální výcvik, bleskové reflexy a poradí si v každé situaci. Zásahová jednotka je parta tvrdých chlapíků a vy se můžete stát na půl dne jedním z nich. Obléci si jejich výstroj a naučit se základy taktiky, osvobozování rukojmích a další věci, které v životě nezbytně potřebujete! A víte, že si budete moci zastřílet z Kalašnikova?

Koupit v akci
nyní na Zážitky.cz za 2 999 Kč včetně DPH
Nikde nenajdete lepší nabídku

Nikde nenajdete lepší nabídku

Poukaz na zážitek platí 12 měsíců a dostanete ho v krásném designovém balení nebo v elektronické vánoční podobě okamžitě do emailu. A kdybyste se náhodou netrefili do vkusu, zážitek dá se bezplatně vyměnit za jiný z nabídky Zážitky.cz. No nekupte to! Všechny zážitkové vánoční akce najdete pod odkazem níže. Tak rychle, než bude pozdě!

Vánoční akce
nyní na Zážitky.cz

Časová osa článků