Dagmar Patrasová Super.cz

Všechny skandály i milenku hodí za hlavu: Dáda Patrasová bude na Štědrý večer s manželem Felixem Slováčkem

U Dagmar Patrasové (65) už doma panuje vánoční atmosféra. Dcera Anička upekla cukroví, s Dádou spolu zapracovaly na vánoční výzdobě, už se všichni těší na Štědrý den a ani poslední eskapády jejího muže Felixe Slováčka jí svátky nezkazí. Bude s ním dokonce u slavnostní tabule.

"Budeme spolu celá rodina. Já s Felixem, Anička i malý Felix s přítelkyní Míšou Zemánkovou a jejich malým Rafaelem. Jen nejmladší Felix bude u druhé babičky," vypočítala Dáda štědrovečerní sestavu.

"My jsme si řekli, že si bude žít svým životem, já také budu žít svým životem a naše cesty se sice rozejdou, ale nemusíme se kvůli tomu na sebe mračit," má stejně velké srdce jako to, které měla na akci, kde se křtily CD pro nadaci Šťastná hvězda, pověšené na řetízku Dáda.

Dárky už má většinou nakoupené. "Mám v předvánoční době hodně hektické období se spoustou vystoupení, tak vždycky někam vlítnu a hledám, čím bych mohla někomu udělat radost. Škoda, že už děti nepíší dopisy Ježíškovi, takhle se řídím svojí vlastní intuicí a snad se nespletu," uzavřela. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků