Minulý víkend moderovala Jana dvě akce ve Špindlerově Mlýně. Její levou ruku zdobil zásnubní prstýnek.

Minulý víkend moderovala Jana dvě akce ve Špindlerově Mlýně. Její levou ruku zdobil zásnubní prstýnek. Foto: Facebook Jany Doleželové

Prsteníček její levé ruky zdobí nový prstýnek: Janu Doleželovou požádal přítel o ruku

Tak přeci jen nezůstane na ocet! Půvabná lékárnice Jana Doleželová (40) má jednu horkou novinku ze soukromého života. Vypadá to, že jí budou brzy znít svatební zvony a ona vyrazí k oltáři se svým přítelem Davidem Trundou.

Ve Špindlerově Mlýně o víkendu moderovala hned dvě akce a prsteníček její levé ruky zdobil nový prstýnek. Na přímý dotaz, zda se nejedná o prsten zásnubní, po chvíli kápla božskou.

„Ano, zásnuby s Davidem proběhly začátkem adventního času ve Vídni, která působí v tomto období velmi romanticky. Byla to pro nás nezapomenutelná chvíle a v tomto předvánočním shonu příjemný dvoudenní společně strávený čas,“ svěřila Doleželová Super.cz.

O detailech žádosti o ruku však už moc povídat nechtěla. „Stalo se to během romantické večeře. Byla jsem velmi mile zaskočena. I tím, že byl David natolik pozorný a prstýnek nechal vyrobit v mé oblíbené zlatnické dílně Jitky Kudláčkové,“ dodala Jana. 

Jiří Nedvídek , Super.cz


Časová osa článků