Tyto ženy v roce 2016 zemřely za tragických okolností.

Tyto ženy v roce 2016 zemřely za tragických okolností. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Největší tragédie roku 2016: Smrtelné uštknutí kobrou na jevišti, oběšení na sukni i vražda modelky před jejími dětmi

Odchody známých osobností bohužel neprobíhají vždy jen přirozenou cestou. Připomeňme si ty nejsmutnější události roku 2016.

V dubnu celou planetu obletěla poněkud bizarní zpráva o smrti indonéské zpěvačky, již do té doby znalo jen pár jejích fanoušků. Irma Bule (✝29) chtěla svůj koncert zpestřit hadí show, ale bohužel během vystoupení šlápla na kobru, která reagovala smrtícím uštknutím.

Fanoušky sci-fi ságy Star Trek krátce před premiérou nového dílu s podtitulem Do neznáma šokovala zpráva o nečekané smrti herce Antona Yelchina (✝27). Představitel důstojníka Čechova zemřel před branou svého domu v Los Angeles, kde jej ke zdi přimáčklo jeho vlastní špatně zaparkované auto.

Dvě nejhorší tragédie se odehrály na půdě Mexika, kde nejsou mafiánské praktiky žádnou vzácnosti. Modelka Karla Garcia (✝23) byla maskovanými útočníky zastřelena přímo před svými dvěma dětmi ve věku dvou a pěti let. Další obětí mexických kriminálníků se stal moderátor Renato Lopez (✝33), jehož tělo se známkami střelby bylo nalezeno v opuštěném autě.

Každoročně se v šoubyznysu najdou také lidé, kteří si dobrovolně zvolí odchod na onen svět. Pro sebevraždu se rozhodl homosexuální režisér Fred Caruso (✝41) i herečka Lisa Lynn Masters (✝52), jejíž život skončil oběšením na sukni v hotelovém pokoji. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků