Monika Leová s přítelem Super.cz

Monika Leová nás vzala do vířivky: Takhle sexy je v bublinkách

Když jsme s Monikou Leovou (30) a jejím snoubencem Martinem Košínem vyrazili do Nízkých Tater, v hotelu v Jasné jsme si nenechali ujít wellness zónu. Monča se kvůli moderování na Primě nemůže před kamerou moc producírovat v plavkách, tak jsme s párem zalezli na rozhovor do venkovní vířivky.

Až pak jsme si všichni uvědomili, že právě tady dělal Super.cz před rokem rozhovor i s Anetou Vignerovou a jejím nyní již expřítelem Michalem Zemanem. Snad to snoubencům nepřinese smůlu a nedopadne to tak špatně jako mezi loňskými respondenty. "No, neuděláme z toho tradici, i když řekneme si za rok. Ale to už budeme mít tu svatbu, tak to snad dotáhneme do šťastného konce," smála se Monika.

Zajímalo nás, jak si pár užívá chvilky, které má v nabitém programu jen pro sebe. "Přijde mi, že relaxujeme, hlavně když sportujeme. Děláme různé sporty jako badminton, běh, kruhové tréninky, windsurfing, jsme hodně akční," vypočítala Monika. "A neměli bychom zapomenout na moje masérské lehátko," doplnil Martin. "To je pravda. Martin má masérský kurz a dělá mi masáže zadarmo. Ale pak musím být hodná a oplácet mu to různými službami," prozradila Monika. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků